Foto: mammamuntetiem.lv


Nedēļas anekdote - Tev smukas acis!

 27. marts 2009 14:00 Konkurss

Paldies visiem Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā aktuālāki bija joki par dzīvniekiem! Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam balvā biļetes visai ģimenei uz piedzīvojumu festivālu Ceļojums apkārt pasaulei.Šīs nedēļas uzvarētāja ir Lienīte Grieze ar anekdoti „Tev smukas acis”. Balvā biļetes visai ģimenei uz piedzīvojumu festivālu  Ceļojums apkārt pasaulei, kas notiks 26. aprīlī Arēnā Rīga.

Vēlamies piešķirt veicināšanas balviņu Aijai Vikmanei par lielu aktivitāti bērnu anekdošu iesūtīšanā.


Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.


Nedēļas anekdote
Saša nočiepis no cita bērna kastes mašīnīti, un skolotāja viņu pieķer. Protams, puika tiek sabārts, un skolotāja sola: "Kad tev pretī atnāks mamma, es viņai pastāstīšu, ka paņēmi mašīnu!" Kādu brīdi puika mierīgi sēž un zīmē. Te pēkšņi paceļ acis un saka: "Skolotāj, tev ir tik skaistas acis! Un, kad tu uz mani tā skaties, tās ir pavisam skaistas! Tikai... nesaki mammai, ka es paņēmu to mašīnu!" Kā gan cilvēks vairs var dusmoties...
 
Nākamās nedēļas uzvarētājam balvā ielūgumi visai ģimenei uz piedzīvojumu festivālu Ceļojums apkārt pasaulei, kas notiks 26. aprīlī Arēnā Rīga.


Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (03.04.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.

 

Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!

 

Aizvadītās nedēļas Bērnu anekdošu Top 15.
 
0 Pievienot komentāruKategorijas