Dzimšanas dienas ballīte pirātiem un princesēm

 26. marts 2009 17:00 Pieredze

Kad sākām gatavoties dēla sestās dzimšanas dienas ballītei, gribēju sagatavot ko īpašu. Gribēju, lai tas būtu pārsteigums Deividam. Ilgi domāju, kas manam sešgadniekam patiktu. Nu jau divus gadus viņš ir kā traks pēc Vāģīšiem, taču sarīkot ballīti vāģu stilā, šķiet, nebūtu pa spēkam. Bija jāpadomā arī par Deivida māsīcas Gunas interesēm, kurai palika četri gadiņi. Abu bērnu dzimšanas dienas ir vienā laikā, tāpēc mēdzam tās svinēt kopā. Tā arī nolēmām, ka rīkosim ballīti pirātiem un princesēm.


Foto no Lienes Tolkas personīgā arhīva


Domājot par dekorācijām, maskām un visu nepieciešamo ballītei, man palīgā nāca draugi, jo pati neesmu nekāda māksliniece. Es gribēju „uzbūvēt” pirātu kuģi. Sadabūju lielus un izturīgus kartonus. No tiem izgriezām kuģa formu un mastu. Par buru mums kalpoja balts palags. Kuģi nokrāsojām un piestellējām klāt mastu un balto buru. Man paveicās veikalā nopirkt melnus balonus ar pirātu zīmējumiem, tos tad arī izmantojām par rotu burai un kā bojas kuģim.

Kad Deivids ienāca svinību telpā, lieki būtu teikt, ka viņš bija ļo-o-o-o-oti pārsteigts.


Domājām, kas vēl piederētos pirātiem. Dārgumi un zelts! Taisījām no kartona dārgumu lādi, nokrāsojām, un klāt vēl atslēga. Lādes iekšpusi izlīmējām ar folliju. Veikalā nopirku tādas kā zelta monētiņas, un salikām lādē. Tur glabājās arī citas pirātu lietiņas. Nopirku vairākus pirātu komplektus (ar āķi, acu aizsegu un kaklā liekamām miroņgalvām un zobeniem). Izgatavojām pirātu karogu — balta miroņgalva uz melna fona. To izlikām goda vietā — virs kuģa. Vēl griestos iekarinājām lielākas un mazākas zivtiņas, kuras izgriezām no krāsainā papīra.

Meitenēm — mazajām princesēm — nopirku princešu kronīšus, izkarinājām arī princešu balonus. Taču princesēm ļoti patika pirātu padarīšana, un princešu kronīši ik pa laikam tika nomainīti pret pirātu piederumiem.


Pirātu ballīte ar princesēm bija izdevusies, un, kad Deivids ienāca svinību telpā, lieki būtu teikt, ka viņš bija ļo-o-o-o-oti pārsteigts. Arī viesi bija pārsteigti un izteica komplimentus par šo ballītes noformējumu. Taču man vislielākais gandarījums bija prieks un pārsteigums Deivida un Gunas acīs.
Ballīte bija izdevusies. Mazie pirāti un princeses pat negribēja doties prom.Iesūtījusi Liene Tolka, konkursa Idejas bērnu ballītei dalībniece

Lai iesūtītu savas idejas neaizmirstamam bērnu pasākumam, spied šeit vai raksti uz raksti@mamma.lv. Atceries pievienot arī foto!

Iesūtītās idejas skati sadaļā Rotaļas bērniem/Bērnu ballītes!