No vecām zeķbiksēm jauni legingi 6

 23. marts 2009 14:00 Pieredze

Bērnu zeķbiksēm visātrāk izdilst pēdiņas, taču ne vienmēr tas ir iemesls, lai mestu nonēsātās zeķbikses ārā. Nogriežot pēdiņas, var iegūt jaunu un modernu apģērbu — legingus.Foto: mammamuntetiem.lv


Šo ideju man vasarā ieteica draudzene, kas bērnu ballītē aizdeva manai Annai savas meitiņas legingus, lai Annai būtu vieglāka un ērtāka šļūkšana pa slīdkalniņu, jo plikām kājām slīdēšana diez kā nevedās. Turklāt legingi tagad ir modē! Pirms tam biju apstaigājusi vairākus bērnu apģērbu veikalus, tincinot pēc legingiem, un tā arī neatradusi meklēto. (Dialogs ar pārdevēju vienā no stilīgajiem Rīgas veikaliem bija pavisam amizants: — Labdien, vai jums ir legingi divgadīgai meitenei? — Nē, bet mums ir bridži…:))

Bet, atgriežoties pie tēmas, kā no vecām zeķbiksēm uzmeistarot legingus, jāsaka, ka tas ir vienkāršāk par vienkāršu! Vienīgais, kas jāprot — kaut cik taisni nogriezt ar šķērēm zeķbikšu pēdiņas. Nekas nav jāatšuj (pat kaprona zeķbiksēm), jo izrādās, ka visas bērnu zeķbikses taisītas no materiāla, kas neirst.

Šis ir labs risinājums arī zeķbiksēm, kas vienkārši kļuvušas par mazu, jo, nogriežot pēdiņas, tās var nēsāt ilgāk.

Veikalā pirku oriģinālos legingus par sešiem latiem. Tā ka sanāk arī ietaupījums.

Vienīgais mīnuss — legingi piemēroti tikai meitenēm.
6 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas