Nedēļas anekdote - Kafejnīca sivēniem

 20. marts 2009 13:00 Audra Šauere, Mammamuntetiem.lv Konkurss

Paldies visiem Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā esam saņēmuši aktuālus jokus par krīzi valstī! Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam balvā biļetes visai ģimenei uz piedzīvojumu festivālu Ceļojums apkārt pasaulei.Foto: iesūtījusi Inna Bortņičuka, mammam.lv reģistrētā mamma


Šīs nedēļas uzvarētāja ir Guna Hvoinska ar anekdoti „Kafejnīca sivēniem”. Balvā biļetes visai ģimenei uz Latvijas Leļļu teātra izrādi Ak, šis zilonītis!, kas skatāma 21.martā. P.S. Ja minētā izrāde jau redzēta, dāvājam iespēju apmeklēt citu Latvijas Leļļu teātra izrādi, lūdzu, skatīt repertuāru. Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.

Nedēļas anekdote
Ģimene pusdieno kafejnīcā "Trīs sivēni". Meitiņa (5.g.v.), gardi notiesājusi fri kartupeļus, sāk ar mēli laizīt no šķīvja palikušo kečupu. Mamma aizrāda, ka tā nav glīti, pieklājīgi, uz ko meitēns braši paziņo: "Te var, te kafejnīca sivēniem!"
 

Nākamās nedēļas uzvarētājam balvā ielūgumi visai ģimenei uz piedzīvojumu festivālu Ceļojums apkārt pasaulei, kas notiks 26. aprīlī Arēnā Rīga.
Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (27.03.) rītam pulksten 10.00 Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
 

Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!

 

Aizvadītās nedēļas Bērnu anekdošu Top 15.
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas