Kā sarīkot pirātu ballīti! 3

 20. marts 2009 13:00 Padoms

Maniem dvīņu puikām Artūram un Eduardam drīz būs septiņi gadi. Pagājušā gada vārda dienu ballīte izdevās uz URRĀ! Tā kā puikas aizraujas ar pirātiem, tad nolēmām rīkot PIRĀTU BALLĪTI.Foto: no personīgā arhīva


Ielūgumi: Tā kā ielūdzamo skaitā bija tikai meitenes, ielūgumus veidojām, domājot tieši par mazajām dāmām — uz ielūguma bija pirātu meitene.


Svinību vieta: Puiku vārda dienas ir vasarā, pie tam esam liepājnieki, tāpēc taisījām ballīti pludmalē. Līdz ar to viss varēja notikt gandrīz pa īstam!


Tērpi: Kā jau pludmalē, viesības noritēja peldkostīmos. Nosacījums bija — apsegtas galvas, jo saulē tas ir nepieciešams. Nekādas īpašas atribūtikas nebija — izlīdzējāmies ar to, ko parasti ņem līdzi uz pludmali.


Nodarbes: Pirātu ballītei pludmalē ir lielas priekšrocības — veidojām palagu teltis, rīkojām jūras izskaloto dārgumu meklēšanu, apslēptās mantas rakšanu, utt. Bija arī ūdens pistoles, bet tas ātri tika noņemtas — nepārtraukta skriešana pēc ūdens uz jūru (kura jūnijā nav nemaz tik silta) apgrūtināja pasākumu, jo pasākuma vietu bijām izvēlējušies kāpās, lai paslēptos no vēja (kas Liepājai ir neatņemama sastāvdaļa). Jautrību bērniem sagādāja arī spiegošana pa krūmiem, tas ir, aplūkot no paslēptuves citus pludmales apmeklētājus un tad ziņot Pirātu Omītei par iebrucēju (Pirātu salā) skaitu un izskatu.


Ēdieni: Sagādājām īstenu pirātu barību, kas ēdama ar rokām — vistu kājas, maize, tārpi (želejas konfektes) un katram sava pudele ruma (pudele ar sulu), lai nebūtu jākašķējas. Ielūguma tas nebija minēts, tomēr katrs ciemiņš atnesa vēl pa kādam pirātiskam cienastam, piemēram, rozīnes šokolādē izraisīja veselu vētru. Kāds no pieaugušajiem paziņoja, ka tās līdzinoties zaķa spirām (es atvainojos). Tad mums par lielu brīnumu tieši šai īstajai pirātu barībai bija vislielākais noiets. Starp citu, fakts, ka drīkst ēst ar rokām, sagādāja milzu prieku!

Jāsaka, ka šāda vaida ballītes ar aktīvu darbošanos svaigā gaisā un saulītē ātri nogurdina gan lielus, gan mazus. Taču pasākums izdevās lieliski un arī viesu māmiņām patika — varēja saķert  iedegumu!

Iesūtījusi: Marta Grundmane, konkursa Idejas bērnu ballītei dalībniece

Lai iesūtītu savas idejas neaizmirstamam bērnu pasākumam, spied šeit vai raksti uz raksti@mamma.lv. Atceries pievienot arī foto!

Iesūtītās idejas skati sadaļā Rotaļas bērniem/Bērnu ballītes!
 
3 Pievienot komentāru

Kategorijas