Pēc kritiena kalnos mirusi aktrise Nataša Ričardsone 4

 19. marts 2009 15:00 Ziņa

Pēc slēpošanas negadījumā gūtas galvas traumas mirusi aktrise Nataša Ričardsone. Par mīļotās sievas aiziešanu mūžībā sēro viņas vīrs, aktieris Laiems Nīsons, un divi pusaugu dēli.Foto: telegraph.co.uk


Holivudas zvaigzne Nīsons (56), kuru pazīstam no filmām „Šindlera saraksts”, „Zvaigžņu kari” un „Tāda ir mīlestība”, ir šokā par sievas pēkšņo un traģisko nāvi. 45 gadus vecā Ričardsone bija devusies uz Kanādas kalnu kūrortu Kvebekā, kur pirmdien slēpošanas privātstundas laikā iesācēju trasē krita un sasita galvu. Ziņas par to, vai aktrisei galvā bijusi aizsargķivere, nav precizētas. Pēc kritiena aktrise instruktoram apgalvojusi, ka jūtas labi. Nogādāta trases lejā, Ričardsone saņēmusi ieteikumi tomēr atrādīties ārstam. Pēc stundas, kad sākušās spēcīgas galvassāpes, viņa ar steigu nogādāta Monreālas slimnīcā Kanādā, kur atklājies, ka aktrisei ir nopietni smadzeņu bojājumi. Pēcāk Ričardsone pārvesta uz hospitāli Ņujorkā, ASV. Diemžēl neiroķirurgiem neizdevās glābt aktrises dzīvību un viņa trešdien, 18. martā, mira dažas stundas pēc dzīvību uzturošās aparatūras atslēgšanas.   

Kopā ar aktrisi slimnīcā atradās viņas māte, leģendārā britu aktrise Vanesa Redgreiva, vīrs Laiems Nīsons un abu dēli Maikls (13) un Daniels (12). Nataša un Laiems apprecējās 1994. gadā, bet  iepazinās kāda seriāla uzņemšanas laukumā . Londonā dzimusī aktrise ne tikai filmējusies (populārākās lentes ar viņas piedalīšanos ir „Dvīņu sazvērestība un „Istabene Manhetenā), bet arī spēlējusi teātrī, tai skaitā vairākās Šekspīra lugās, un saņēmusi prestižo Tonija balvu par darbu Brodveja mūziklā Kabarē”. Līdzjūtību aktrises ģimenei izteikušas daudzas kino un teātra pasaules slavenības.


Pēc ārzemju preses materiāliem. Foto: Brodwayworld.com
 
4 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas