Krūšu remonts pēc dzemdībām! 8

 17. marts 2009 16:15 Audra Šauere, Mammamuntetiem.lv Jautājums & atbilde

Cik ātri pēc dzemdībām var veikt krūšu plastisko operāciju? Cik ilgu laiku prasa atveseļošanās, vai tā ir sāpīga? Cik aptuveni izmaksā šāda operācija? Vai pēc krūšu operācijas vēl varēs barot ar krūti nākamo bērnu? Vai pēc kāda laika krūšu implanti būs jāmaina? Uz šiem jautājumiem atbildi sniedz trīs bērnu māmiņa un plastikas ķirurģe Evija Rodke.
Konsultācija pie speciālista
Pēc dzemdībām un bērna barošanas krūtis var mainīties dažādi, līdz ar to var būt vajadzīga vai nu tikai implantu ievietošana (ja pašai apjoms vairs nav nekāds un NAV lieka, nokarena āda), vai tikai krūšu pacelšana (ja iepriekš skaistās, tvirtās krūtis ir zaudējušas formu, noslīdējušas, bet apjoms palicis pietiekams), vai abu procedūru kombinācija (nav ne apjoma, ne formas, un IR lieka, nokarena āda). To vislabāk pateiks speciālists konsultācijā.

Operācija un cenas

Pēcoperācijas periods un izmaksas gan atšķiras atkarībā no tā, kas tieši jādara. Jebkurā gadījumā krūšu korekciju var veikt ne ātrāk kā sešus mēnešus pēc bērna BAROŠANAS beigām, ne dzemdībām, jo tad organisms hormonāli ir nostabilizējies un spējīgs adekvāti reaģēt uz operāciju. Ja krūtis tikai jāpaceļ, atveseļošanās noris ļoti ātri (apmēram divas nedēļas) un pēcoperācijas process nav sāpīgs. Ja ir darīšana ar implantiem, pirmās trīs dienas ir diezgan grūtas (ja implantus liek zem muskuļa, kas ir ieteicamāks un, pasaulē pierādīts, ilgstošāks rezultāts). Pirmo nedēļu labāk paņemt brīvu no darba un mājas pienākumiem. Cenas: 1800–1900 latu (pacelšanai), 2000–2200 latu (palielināšanai ar implantiem), 2500–2700 latu (kombinētai operācijai). Nākamos bērniņu pilnīgi mierīgi varat barot ar krūti, implanti noteikti nav jāņem ārā. Tie atrodas tik tālu no dziedzera (zem muskuļa), ka tiem nav pilnīgi nekāda sakara ar barošanu!

Mūža garantija
Agrāk ražotāji ieteica mainīt implantus apmēram pēc piecpadsmit, divdesmit pieciem gadiem — atkarībā no ražotājfirmas. Bet pasaules prakse bija šāda: ja pacientei viss ir kārtībā, nevēlas citu izmēru, formu, pēc bērniem vai ar laiku nekas nav mainījies, implantus nemainīja. Savukārt, ja paciente vēlējās ko jaunu vai kaut kas dzīvē bija mainījies — notievējusi, izbarojusi vairākus bērniņu un āda saslīdējusi —, tad operācijas laikā nomainīja arī implantus. Bet nu jau kādus trīs gadus visas pasaules slavenākās implantu ražotājfirmas dod mūža garantiju savam produktam. Tas tāpēc, ka jau daudzus desmitus gadu veikti pētījumi par implantiem un ir zinātniski pierādīts, ka tiem nekas nenotiek. Pēc operācijas jūs saņemat implantu pases ar garantijas taloniem. Tātad — mūsdienās implanti NAV jāmaina, tiem ir mūža garantija!
8 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas