Māte grib izmaksāt dēlam seksu

Dzēsts lietotājs

no vienas puses labi, bet no otras puses kapec gan vinjai jajaucas bernu dziivee ja vinjam bus lemts vinjs savu otru pusiti atradis bez mates paliidziibas, nu nez lai kads man butu berns es vinju nevestu pie prostitutam,,lai nokertu veel kadu slimiibu?'' nezinu kura m,,,, gribetu gulet ar dauni,

Dzēsts lietotājs

Labāk nevajag, kaut vai tāpēc, ka pirms nevainības zaudēšanas tā gribēšana un vajadzība nav tik liela.

Dzēsts lietotājs

taa jau ir ja vienreiz nomeegina tad vajag vel un veel, labaak jau lai veel nezina kas ir sex,savadaak iedziis maati bamkrotaa.

Dzēsts lietotājs

Man jau shis patiik,grib beerna paliidzeet kas ir miilestiiba...o jaa bordelii dabuus miiloshu sifilisu miilestiiba uz muuzhu :D. Es ar uzskatu,ka tai maatei nav tiesiibu jaukties jau pieaugusha viiriesha dziive,driizaak ar to vinja nevis panaak vienliidziibu,bet pasviitro,ka pats tikt galaa nemaak..

Dzēsts lietotājs

Domāju, ka mamma ir aktualizējusi vienu maz apspriestu jautājumu. Attieksme pret seksualitāti cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem ir grūts un neskaidrs temats pat sirgstošo tuviniekiem, kur nu vēl sabiedrībai kā tādai. Mātes izdarības ir bišķi galējas, taču tās vismaz ir izdarības, nevis izlikšanās, ka "nekā tāda nav" Aivram nepiekrītu. Tas laikam individuāli.

Dzēsts lietotājs

Nevajadzētu cilvēkam ar Dauna sindromu uzzināt, kas ir sekss. Jo ja tam iepatīkas..varētu jau būt labi..bet viņi var būt vardarbīgi netikai pret pērkamu sievieti bordelī, bet arī pret jebkuru sievieti un pat māti.. Viņi neapzinās ētikas robežas. Ir jau labi ka ir tādi cilvēki kā šī sieviete, kas cīnas par līdzjūtīgāku attieksmi pret šo postošo slimību, bet tas jau ir par daudz.

Dzēsts lietotājs

Atrod mīlestību un izbauda seksu? Ar prostitūtu?

Dzēsts lietotājs

Nevar nosodīt māti, kura grib palīdzēt savam bērnam kā nu māk...Dauna sindroms u.c. garīgās attīstības slimības mūsu sabiedrībā ir neērts temats, tāpat kā cilvēki ar kustību traucējumiem un citi "atšķirīgie".Nezin kāpēc "normālajiem" liekas, ka viņiem ir tiesības spriest kādas būtu šo cilvēku tiesības...Varbūt ielikt visus atšķirīgos cietumā, lai mietpilsoņiem mierīgāka gulēšana?
Jautājums Guntai: Vai esi speciāliste , ka apgalvo ka cilvēki ar  Dauna sindromu ir agresīvi?
1 2 3 4

Saistītie raksti

Kategorijas