Foto: mammamuntetiem.lv


Konkurss: Idejas bērnu ballītei

 12. marts 2009 14:00 Justīne Fridrihsone, mammam.lv/tetiem.lv Konkurss

Ko darīt bērnu ballītē? Kā pārsteigt mazo gaviļnieku un viņa viesus? — šie jautājumi pirms gaidāmajām svinībām nodarbina ne vienu vien mammu un tēti. Tāpēc, lūk, konkurss, kur aicinām dalīties idejās par bērnu ballīšu rīkošanu! Labāko ierosinājumu autoriem balvās biļetes uz režisora Valtera Sīļa spēli – izrādi bērniem Par mammām!Kādu kūku cepāt? Kādus našķus gatavojāt mazajiem kārumniekiem? Kādu spēli spēlējāt? Varbūt jums bija tematiskā ballīte ar īpašiem ielūgumiem un tērpiem? Dalies pieredzē par savu vai citu bērnu ballītēm, kurās esat piedalījušies! Bet varbūt jūs šobrīd esat savas ballītes gaidās, taču ir idejas? Rakstiet arī par tām!

Tavi ierosinājumi noteikti iedvesmos citus, turklāt trīs raibāko ideju iesūtītājiem balvā biļetes visai ģimenei (4 personām) uz režisora Valtera Sīļa jauno spēli — izrādi bērniem Par mammām, kas Latvijas Nacionālajā teātrī pirmizrādi piedzīvos 4. aprīlī. Lai uzzinātu ko vairāk par izrādi, spied šeit.
 

Ballīšu idejas līdz 27. martam raksti šeit vai sūti uz raksti@mammam.lv (pievieno arī foto!). Uzvarētājus noteiksim 30. martā.

Iesūtītās idejas skati sadaļā Rotaļas bērniem/Bērnu ballītes!
 
0 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas