Iegādājies biļetes uz piedzīvojumu festivālu!

 05. marts 2009 14:00 Ziņa

Biļetes uz piedzīvojumu festivālu visai ģimenei Ceļojums apkārt pasaulei, kas notiks 25. un 26.aprīlī Arēnā Rīga, pieejamas par jaunām cenām.Foto: Viktorija Kuprijanova, http://www.bernufoto.lv/


Ieejas biļetes cena vienai personai (bērnam vai pieaugušajam) turpmāk maksās 6 lati. Pieejamas ir arī ģimenes biļetes – 3 apmeklētājiem biļete maksās 17 latus, 4 apmeklētājiem – 21 latu, 5 apmeklētājiem – 25 latus. Bērniem līdz 3 gadu vecumam, kas neapmeklē atrakciju lielo labirintu – ieeja pasākumā bez maksas. Mazulīšu (1-3 gadi) atrakcijas bezmaksas. Pensionāriem (uzrādot apliecību) ieeja pasākumā bez maksas. Plānots, ka, tuvojoties pasākumam, biļetes kļūs vēl dārgākas. Biļetes uz festivālu pieejamas visās Biļešu servisa kasēs un internetā www.ticketservice.lv.


Par kolektīvu pieteikumiem, lūdzam interesēties festivals@festivals.lv.


Jau informējām, ka 25.-26. aprīlī Arēnas Rīga telpas tiks pārvērstas par iespaidīgu labirintu ar aptuveni 20 lielizmēra atrakcijām, šķēršļu joslām, radošām darbnīcām, tirgus placi un kinoteātriem, jo Arēnā notiks piedzīvojumu festivāls visai ģimenei Ceļojums apkārt pasaulei. Pasākuma laikā ikviens mazais ceļotājs, izmantojot īpašu karti, varēs apceļot Ameriku, Āfriku, Eiropu, Āziju, Austrāliju un saņemt Pasaules apceļotāja pasi. Piedzīvojumu festivāls būs pirmais šāda veida pasākums Arēnā un tajā izveidotais labirints aizņems ne tikai Arēnas lielo zāli un visus gaiteņus, bet pat aizskatuves teritoriju.


Pārvērstā Arēna tiks iekārtota tā, lai iepazīstoties ar katras pasaules daļas interesantākajām vietām, lietām un objektiem, mazais ceļotājs ne tikai spēlētos un rotaļātos, bet arī piedalītos dažādās aktivitātes, darbotos pats radošajās darbnīcās, kā arī uzzinātu daudz ko jaunu. Radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas, spēles, izklaides, izstādes un izrādes, un pat multfilmu kinoteātris – tas viss sagaidīs ceļotājus jautrajā ceļojumā apkārt pasaulei.


Pasākums plānots no plkst. 11.00 - 19.00, ieeja pasākumā līdz 17.00. Iegādājoties biļeti, apmeklētājs varēs izvēlēties ierašanās laiku pasākumā, lai nodrošinātu apmeklētājiem iespēju nestāvēt rindās uz atrakcijām.
Piedzīvojumu festivāla producents ir UNTITLED UNLIMITED, kas specializējas sarežģītu tehnisko risinājumu realizācijā un līdz šim piedalījies lielu orģinālpasākumu producēšanā.

Informāciju sagatavoja: Arturs Orenits, SIA UNTITLED

 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas