Piepildīts sapnis — palīdzēt kādam no bērnunama

Dzēsts lietotājs

Veiksmi un izturību! Lai izdodas!

Dzēsts lietotājs

Ļoti līdzīgs stāsts manējam, es ar kādreiz strādājot bērnunamā sāku ņemt pie sevis vienu meiteni, kura vēlāk arī pārvācās pie mums pavisam, mums gan tikai 9 gadu starpība, bet viņa tā arī mani sauca par mammu (kaut gan viņai ir zināma īstā māte un brāļi).  Šāds lēmums dod ļoti lielu dzīves pieredzi, un maina daudzus dzīves uzskatus un stereotipus. Loģiski, ka tiek pieļautas dažādas kļūdas gan no vienas, gan otras puses, bet no tām mācāmies abas. Es arī vēlu veiksmi un iztruību audzināšanā, un vel piedevam lielu, lielu pacietību, jo tas nemaz nav tik vienkārši!

Dzēsts lietotājs

ar labestību un sirds mīļumu var panākt ļoti daudz.jauki, ka kāds bērniņš ir ieguvis mājas un drošību.tik tiešām ir svarīgi apzināties, ka ir cilvēki ,kuriem tu neesi vienaldzīga un tevi mīl.lai jums izdodas kopā sadzīvot!

Dzēsts lietotājs

Tu esi ļoti jauki izdarījusi!

Dzēsts lietotājs

es vienu meiteni panemu aizbildnieciba kurai ir 15 gadiNav nemaz tik viegliVienigas ja nem jaunaku bernu tad gan var kaut ko iemacitBet seit ir uz sajutam jamanipuleJa berns saprot ka ir dota iespeja tad ir lab

Dzēsts lietotājs

Malacis ta tik turpinat.Es ar panemtu kadu bernu vismaz uz brivdienam jo pagaidam aizbildnieciba un adoptet es nevaru nav tadi apstakli.Un pati es vel macos.Ja kads zin vai tas ir iespejams padodiet ludzu zinu kas un ka!!!!

Saistītie raksti

Kategorijas