Sieviete, kas laulājusies 23 reizes 11

 24. februāris 2009 13:00 Ziņa

68 gadus vecā Linda Volfa oficiāli kļuvusi par visvairāk precēto sievieti pasaulē. Viņa laulājusies jau 23 reizes un lūkojas pēc nākamā vīra.Attēlā Linda Volfa ar savu bijušo vīru fotogrāfijām. Foto: www.indystar.com


Linda Volfa, kas pirmoreiz apprecējās 16 gadu vecumā, iekļuvusi Ginesa Rekordu grāmatā kā visvairāk precētā sieviete pasaulē. Septiņu bērnu mātes garākā laulība ilga septiņus gadus, bet īsākā – vien 36 stundas. Linda bijusi precējusies ar ieslodzīto, remontstrādnieku, sludinātāju, bārmeni, santehniķi un mūziķi. Divi no viņas vīriem izrādījās geji, bet divi – krāpnieki.  Sērijveida līgava, kas jau desmit gadus ir viena, teic, ka lūkojas pēc vīra numur 24. „Tas būtu patiesi jauki, ja es atkal varētu doties pie altāra. Man tā tik ļoti pietrūkst!” viņa atklāj kādā intervijā presei.

Vienacains cietumnieks, mūziķis, geji...
Linda, kas savus vīrus pat nespēj nosaukt secībā, kādā tos apprecēja, pirmoreiz gredzenus mija jau 16 gadu vecumā ar savu “dvēseles radinieku” Džordžu Skotu 1957.gadā. Tās bija garākās laulības Lindas mūžā un ilga septiņus gadus. Vislabākais mīļākais bija Džeks Gorlijs, ar kuru Linda apprecējās vairākkārt.  „Es visu laiku atgriezos pie viņa. Mēs laulājāmies trīs reizes.” Laulība ar Fredu Čedviku ilga nieka 36 stundas. “Tā nebija mīlestība,” piebilst Linda. Visdīvainākā kāzu ceremonija norisinājās kādā cietumā, kur Linda kļuva par sievu vienacainam ieslodzītajam Tomam Stucmanam. Lindas pēdējās laulības ar Glinu Volfu 1996. gadā bija publicitātes pasākums, lai viņš kļūtu par visvairāk precēto vīrieti pasaulē, kas laulību noslēdzis 29 reizes. Gadu vēlāk Volfa kungs 88 gadu vecumā nomira. Linda, kas tagad dzīvo veco ļaužu pansionātā, apgalvo, ka nav krāpusi nevienu no saviem vīriem. „Vīrieši skrēja man pakaļ. Es mēģināju saprast, kāpēc, bet tā arī nesapratu.”

Kāzas pilīs un būdiņās
Visvairāk precēto sievieti pasaulē savulaik laulājuši gan mācītāji, gan tiesneši, viņa precējusies gan pilīs, gan būdiņās. Līgava bija tērpusies gan baltā tafta kleitā, gan dzeltenā divdaļīgā kostīmā. Reiz Linda precējās, tērpusies džinsos. Linda nekad netika pati rakstījusi laulību zvērestu, un vienmēr zināja, ka viņas laulībām pienāks gals. Divi no rekorda īpašnieces vīriem izrādījās homoseksuāli. Divi bija bezpajumtnieki. Daži viņu pameta. Kāds cits viņu reiz žņaudza un sakropļoja lūpu. Vēl cits ledusskapi turēja aiz atslēgas. „Manu dzīvi rezumēt ir vienkārši,” teic Linda. „Es biju vienkāršs puņķains skuķis, bet manī iemīlējās visi kaimiņu puikas. Viņi visi gribēja mani precēt.” 

Bērnus izsmēja mātes dēļ

Lindai Volfai ir septiņi bērni, kas dzimuši laulībās ar pirmajiem trim vīriem. Meitai Rutai ir trīs meitas. Bekija ir trešā vīra meita. Melodija bija apakšveļas modele. Roberts mira no vēža. Lūiss ir cietumā (noziegums saistīts ar narkotikām). Pārējie divi bērni, kas pieredzējuši neskaitāmu kavalieru un patēvu plejādi, ir Džo un Dens. „Viņi mani šeit neapciemo,” saka Volfa. „Viņiem ir pašiem savas dzīves.” Retumis māti apciemo Bekija. Viņa atzīst, ka bērni cenšas izvairīties no mātes precību odiseja apspriešanas, taču nevis tāpēc, ka tas viņus tracinātu, bet tāpēc, ka ir pārāk aizņemti paši ar sevi. „Cilvēki uz to skatās kā uz kaut ko atšķirīgu, taču mums bērniem tas bija citādi. Nebija viegli tā uzaugt,” atceras Bekija. „Skolā mūs par to allaž izsmēja.”

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.
 
11 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas