Foto: Viktorija Kuprijanova, http://www.bernufoto.lv/

Attēlā redzamais bērniņam nav saistības ar rakstu.


Vīrs jautāja: Varbūt abortu? 9

 24. februāris 2009 7:00 Pieredze

Mūsu bērns pieteicās negaidīti. Kad pateicu draugam, ka esmu izpildījusi testu un ka tas ir pozitīvs, viņš apjautājās, ko domāju darīt tālāk. Teicu, ka nezinu, bet viņš vairāk tā kā esot par abortu. Jo nav gatavs bērnam, nē un nē...Gāju pie ārsta. Kaut gan sirdī zināju, ka negribu abortu... Un šis man abortu atteica. Biju kā apdullusi, raudāju, bet draugs (tagad jau vīrs)... apķēra un klusēja. Tad sūtīja man sms, ka negrib bērnu, ka neesot gatavs tādai atbildībai... Parunāju ar savu mammu, viņš ar saviem vecākiem. Kādu dienu, kad biju darbā, draugs atnāca pie manis ar rozi un teica: ''ATSTĀJAM!".
Grūtniecības laikā vīrs bija mierīgs, izpalīdzīgs, ļāva man gulēt, cik ilgi gribu un kad gribu, nepārmeta, ja nebija sakārtota māja, nebija vakariņu. Uz ielas man šņorēja apavus, jo pati nevarēju pieliekties — puncis traucēja. Tas droši vien izskatījās smieklīgi! Kad man bija uznākusi grūtnieču raudāšana un kašķēšanās brīži, vīrs vienkārši gāja ārā pastaigāties vai apķēra mani un neko neteica. Tika izpildītas visas manas kaprīzes!
Nepārmeta, ja nebija sakārtota māja, nebija vakariņu. Uz ielas man šņorēja apavus, jo pati nevarēju pieliekties — puncis traucēja.
Vienu vakaru, kad mazais bakstīja manu punci, vīrs to glaudīja un jautāja: "Tā ir pēdiņa? Es domāju, ka tavu roku glaudu!"
Kad jautāju, ko viņš vairāk gribētu — meitu vai dēlu —, vīrs atbildēja, ka dēlu, jo no puiku lietām vairāk saprotot, bet, ja būšot meita, ārā arī nemetīšot!:) Un sonogrāfijā mums pateica, ka būs dēls.
Vārdu izvēlēties bija grūti, jo neviens no maniem piedāvātajiem topošajam tētim nepatika, tomēr vienojāmies. Tiesa, tikaii tad, kad dēls jau bija piedzimis. Un tad, kad viņš bērniņu paņēma rokās, teica: "Tagad es tiešām ticu un zinu, ka esmu tēvs! Pirms tam — it kā zināju, bet vēl neticējās". Laikam jau mums, sievietēm, ir paveicies ,ka jūtam savu mazo visus deviņus mēnešus...
Tagad dēlam ir jau četri mēneši. Mājās tētis ar dēlu spēlējas, tētis dzied dziesmas, maina autiņus, mazo vanno un ļauj mammai atpūsties.

 

 

Iesūtījusi māmiņa ar pseidonīmu Kārums, konkursa Vai viegli būt tētim? dalībniece.

Konkursa noteikumus lasi šeit! Fragmentus no izrādes Tētis klausieswww.radioskonto.lv.9 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas