Foto: www.invictafm.co.uk Attēlā redzama Rebeka


Randiņā ar mīļāko traģiski zaudē bērnu 42

 23. februāris 2009 15:00 Ziņa

Pirms nedēļas Lielbritānijā traģiski gāja bojā divus gadus veca meitenīte, kuras ratiņi iekrita jūrā brīdī, kad tēvs skūpstījās ar mīļāko. Negadījumā cietis arī mirušās meitenes astoņus mēnešus vecais brālis.Brīdī, kad ratiņi iegāzās jūrā no vairāk nekā četrarpus metru augstuma, divus gadus vecā Rebeka bija piesprādzēta tandēmratiņu priekšējā sēdeklī, bet astoņus mēnešus vecais Lūiss — ratiņu aizmugurējā sēdeklī. Bērnu tēvs Endrjū (38) liktenīgajā svētdienas pēcpusdienā bija devies pastaigā gar gleznaino jūras piekrasti kopā ar savu mīļāko Polu (38). Abi pieaugušie ielēca ūdenī, lai glābtu ratiņos iesprostotos bērnus. Meitene ledusaukstajā ūdenī noslīka, bet zēnu, par laimi, izdevās glābt. Nelaimē cietušos no ūdens izvilka garāmgājēji.

Sieva mīļāko uzskatīja par ģimenes draudzeni
Policijā Endrjū atzinās, ka devies pastaigā kopā ar bērniem un mīļāko un brīdī, kad ratiņi no apledojušās betona ietves pēc vēja pūtiena ieslīdēja jūrā, bija atlaidis ratiņu rokturi, lai noskūpstītu mīļāko. Endrjū sieva Sāra vīra darbabiedreni Polu uzskatīja par ģimenes draudzeni un nezināja, ka abus saista romantiskas attiecības. Kāds ģimenes draugs presei atzinis, ka Sāra vīram notikušo piedevusi. „Sāra ir apbrīnojami drosmīga un žēlsirdīga. Viņa joprojām uzskata viņu par labu tēvu un zina, ka viņš ar nodomu nekad nedarītu bērniem pāri.” Pāris, kuram bez negadījumā cietušajiem mazuļiem ir arī 10 gadu vecs dēls, laulībā nodzīvojis 11 gadus.

Nāve īsi pirms 3. dzimšanas dienas
Endrjū un Sāra izteikuši pateicību cilvēkiem, kuri centās glābt viņu meitas dzīvību. Pēc izvilkšanas no ūdens glābēji mēģināja meiteni atdzīvināt, veicot mākslīgo elpināšanu. Pēc mediķu ierašanās bērns tika nogādāts uz slimnīcu Londonā, taču diemžēl meitenītes dzīvību glābt neizdevās. Rebeka, kas šo trešdien būtu svinējusi savu trešo dzimšanas dienu, tiek raksturota kā ļoti piemīlīgs un laimīgs bērns. Kaimiņiene Endžela presei atzina: „Viņi bija tik jauka ģimene ar trīs skaistiem bērniem. (..) Mēs vienmēr aprunājāmies ar Endrjū un Sāru, un viņu vecākais dēls allaž ir ļoti pieklājīgs. Es nespēju noticēt notikušajam. Viņi taču ir tik jauka ģimene!” Policija sākusi notikušā apstākļu izmeklēšanu, lai noskaidrotu, vai apsūdzēt tēvu par nevērīgu izturēšanos pret bērnu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.
42 Pievienot komentāruKategorijas