Jaundzimušais man šķita pretīgs... 49

 20. februāris 2009 15:00 Pieredze

Man bija 14. gadi, kad sāku satikties ar puisi, viņam bija 18 gadi,tuvu pie 19. Satikāmies trīs mēnešus, tad pārgulējām un es paliku stāvoklī...Foto: Ieva Bērtulsone, celiq@inbox.lv

Bērniņam attēlā nav saistības ar rakstu.


Kad es, četrpadsmitgadniece, paliku stāvoklī, pirmā doma bijam aborts. Bet mans puisis pat neļāva domāt par to!  Mans tēvs ir ļoti stingrs, bet, kad pateicām šo jaunumu, viņš bija ļoti laimīgs! Taču mana māte uzreiz teica: "Taisi cauri!".
Man bija bail zaudēt savu puisi, tāpēc bēbīti atstāju. Gāja laiks, uzināju, ka būs puika un par to nebiju diez ko laimīga. Taču arī par meitu nebiju domājusi.
Visi skandināja tik to - ak, cik tu jauna! Pienāca dzemdības. Dakteres bija tik riebīgas, man pat neļāva bļaut, jo citām ar savu bļaušanu es traucējot gulēt.
Puisītis piedzima 14.jūlīja pusnaktī. Svars — 3.400 un garums 51 cm. Kad mazo man uzlika uz punča, man bija pretīgi! Bet pagāja laiciņš, devu viņa krūti, sāku pie bērniņa pierast un tagad es viņu TIK ļoti mīlu!!!
16 gadu vecumā atkal paliku stāvoklī. Abortu taisīt nevarēju, jo bija pēcdzemdību čūlas. Ceturtajā mēnesī uzzinājām, ka būs meitiņa, bet šoreiz biju gribējusi puiku! Meitiņa piedzima, kad man bija 17 gadi, un nu attieksme no citiem bija labāka. Dzemdības notika 14. jūnijā pulksten 17.30., un bērniņš svēra 3. 400kg un bija 50 cm garš.
Un es esmu lamīga, vairāk man neko nevajag!:)49 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas