Dvīņu tētis: "Labāk apmierināt grūtnieču iegribas!" 6

 27. novembris 2009 11:00 Pieredze

Diezgan izplatīti ir stereotipi par to, ka grūtniecēm bieži vien sakārojas ko tādu ēdamu, ko tā īsti nemaz nevar dabūt uzreiz. Teiksim, ir dzirdēti nostāsti par to, kā pēkšņi trijos naktī sakārojas teiksim picu vai ko tādu un tad nu nabaga vīram ir jādodas tam pakaļ uz veikalu.
Ja man kāds prasītu, kā mums ar to visu gāja, tad es teikšu, ka viegli (ja neskaita “atnes lūdzu no virtuves x”, “padod lūdzu y”). Draudzenei nebija nekādu izteiktu iegribu attiecībā uz ēšanu, ja neskaita vienu epizodi. Kas pats trakākais – tajā vienīgajā epizodē, kuru atceros, es šo viņas iegribu tā arī neapmierināju.

Izrādās šie nabaga frī kartupelīši un liellopu gaļas strogonovs ir gaidīti visu dienu un jau domās pat apēsti. Šo sašutumu laikam tā īsti pat nav iespējams aizmirst :)


Tātad, par pašu epizodi. Tā kā draudzene jau bija aizgājusi dekrētā, tad uz darbu braucu tā agrāk, kamēr viņa vēl no rīta gulēja. Attiecīgi varēju čakli pastrādāt un agrāk doties mājup. Ap pusdienlaiku piezvana draudzene un saka, ka viņa gribot frī kartupeļus ar liellopu gaļas strogonovu no Ģertrūdes ielas Lido. Tā kā strādāju turpat netālu, tad nekur īpaši tālu arī man nebūtu jābrauc. Lai nu kā tur arī būtu, atbildēju, ka skatīšos ko varu darīt lietas labā. Tā nu nostrādāju savu darba dienu līdz galam, padomāju, ka tur parasti ir pagrūti ar auto novietošanu un devos mājās, lai pats pagatavotu vakariņas gan sev gan draudzenei. Pārrados mājās un tikai tad sapratu, kādu kļūdu esmu izdarījis – izrādās šie nabaga frī kartupelīši un liellopu gaļas strogonovs ir gaidīti visu dienu un jau domās pat apēsti. Šo sašutumu laikam tā īsti pat nav iespējams aizmirst :).

Tā kā, ja vien nav vēlme pēc tam mocīties pašam ar pārmetumiem sev, tomēr labāk apmierināt iegribas, jo .. iespējams, ka tā būs vienīgā reize kad kaut kas tiks prasīts :)


Kāpēc es to visu rakstu? Patiesībā lielāka trauma no tā visa ir man pašam, nevis draudzenei. Dažas dienas atpakaļ viņa pa telefonu runāja ar kādu no savām draudzenēm, kas tagad ir gaidīšanas laikā. Tad nu viņa pa telefonu centās iestāstīt, ka viņai pa visu grūtniecības laiku neesot bijušas nekādas īpašās iegribas attiecībā uz ēdienu. Un tad nu man kā zibens no skaidrām debesīm acu priekšā nozibēja viņas izmisušais skatiens tajā vienīgajā reizē, kad es neatvedu frī kartupelīšus. Tā kā, ja vien nav vēlme pēc tam mocīties pašam ar pārmetumiem sev, tomēr labāk apmierināt iegribas, jo .. iespējams, ka tā būs vienīgā reize kad kaut kas tiks prasīts :).
 

Autors: Ingus Rūķis, tētiem.lv reģistrētais tētis

Portāla draugiem.lv programmētājs Ingus Rūķis ir tētis diviem superīgiem dvīņu puikām Kārlim un Jānim. Kopš dēlu dzimšanas Ingus raksta dienasgrāmatu savā mājas lapā www.father.lv. Piedāvājam ieskatu dvīņu tēta ikdienā turpinājumos.

Pilnu dvīņu tēta Ingus dienasgrāmatu lasi: www.father.lv

 
6 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas