Foto no thesun.co.uk


Astoņīšu māte biedē Andželinu Džoliju 28

 20. februāris 2009 11:00 Ziņa

Holivudas daudzbērnu māmiņu Andželinu Džoliju nepatīkami pārsteigusi janvārī dzimušo astoņīšu mātes izrādītā uzmanība. Nadja Sulemana, kas janvāra beigās kļuva par māti uzreiz astoņiem mazuļiem, izskatās diezgan līdzīga slavenajai aktrisei.Kad atklātībā nonāca vientuļās mātes un bezdarbnieces Nadjas Sulemanas fotogrāfija, kas uzņemta astoņas dienas pirms astoņīšu dzemdībām, daudzi sievietē saskatīja pārsteidzošu līdzību ar Holivudas superzvaigzni Andželinu Džoliju. Vēlāk atklājās, ka Sulemana apzināti centusies līdzināties sešu bērnu māmiņai Džolijai un aktrise pat saņēmusi no viņas vairākas apbrīnas pilnas vēstules. Tajās 33 gadus vecā Sulemana slavējusi aktrises darbošanos bērnu labā un jūsmojusi par viņas talantu. Taču visvairāk Džoliju satraucis fakts, ka Sulemana līdzinās viņai vizuāli.

Saskaņā ar ASV plašsaziņas līdzekļos izskanējušo informāciju Sulemana veikusi vairākas plastiskās operācijas, lai līdzinātos Holivudas zvaigznei. Kāda Džolijai tuva persona presei sacījusi: „Šai sievietei nepārprotami vajadzīga psihologa palīdzība. Izgriezt slavenības fotogrāfiju no žurnāla un palūgt frizierim tādu pašu matu griezumu ir viena lieta. Kurš gan tā kādreiz nav darījis? Taču veikt deguna korekciju, injicēt lūpās kolagēnu un sākt runāt kā Andželinai – tas jau ir par daudz!” Sulemanas draugi apgalvo, ka viņa patiesi mainījusi savu izskatu, lai kļūtu līdzīgāka Džolijai, bet pati sieviete apsēstību ar aktrisi noliedz.

Taču vēl pārsteidzošāks ir fakts, ka 33 gadus vecajai Nadjai Sulemanai kopumā ir 14 bērni! Bez janvāra beigās dzimušajiem astoņīšiem Sulemanai ir vēl seši bērni vecumā no diviem līdz septiņiem gadiem, no kuriem divi ir dvīņi. Visi bērni pēc vairākām neveiksmīgām grūtniecībām, kas beigušās ar spontāno abortu, ieņemti mākslīgās apaugļošanas ceļā no viena spermas donora. Māte pārtiek no pabalstiem un izveidojusi savu mājas lapu (links: http://www.thenadyasulemanfamily.com/), kurā lūdz ziedot naudu bērnu uzturēšanai. Astoņīšiem pēc dzemdībām vēl krietns laiks būs jāpavada intensīvās aprūpes nodaļā. Mājas lapā iespējams aplūkot mazuļu fotoattēlus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
28 Pievienot komentāru

Saistītie rakstiReklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas