Apgāds Zvaigzne ABC dāvinās grāmatiņas

 26. novembris 2009 11:00 Ziņa

4. decembrī Latvijas Leļļu teātra skatītājus gaida Burtiņu Rotaļdiena. Šoreiz teātrī viesosies Apgāds Zvaigzne ABC, kas bērniem sagādājis pārsteigumu – Margaritas Stārastes Pasaku ābeci, ko katrs mazais skatītājs saņems dāvanā pēc izrādes noskatīšanās.Publicitātes foto.


4. decembrī Latvijas Leļļu teātra skatītājus gaida Burtiņu Rotaļdiena, kas turpina 65. jubilejas sezonas tradīciju reizi mēnesī vienas dienas izrādes papildināt ar tematiskām rotaļām un spēlēm. Šoreiz teātrī viesosies Apgāds Zvaigzne ABC, kas bērniem sagādājis pārsteigumu – Margaritas Stārastes Pasaku ābeci, ko katrs mazais skatītājs saņems dāvanā pēc izrādes noskatīšanās. Starpbrīdī ar bērniem rotaļāsies un par Burtiņskolu KiVi stāstīs draiskie izrādes Stāsti par Sunīti un Kaķīti varoņi – Sunītis un rakstnieks Pans Čapeks.
4. decembrī Latvijas Leļļu teātrī skatāmas divas izrādes plkst. 18.30 – Stāsts par sunīti un kaķīti un Sarkanie zābaciņi.

Biļetes var iegādāties visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās, Latvijas Leļļu teātra kasē un internetā www.bilesuparadize.lv.

 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas