Dzīvot saskaņā ar dabu 2

 17. novembris 2009 14:55 Reklāmas projekts

Dzīvot saskaņā ar dabu – tas ir Dabīgas kosmētikas laboratorijas Farmona filozofija, ko tā sniedz mums ar savas oriģinālas, ekskluzīvas kosmētikas palīdzību.Publicitātes foto.


Dabīgas kosmētikas laboratorija Farmona bija dibināta 1997 gadā. Kompānija veiksmīgi apvienoja kosmētikas visjaunākos sasniegumus un dabīgo augu komponentu dabas spēku. 
Ražotne atrodas Tatras kalnu ekoloģiskajā zonā, tehnoloģiskie procesi  ir draudzīgi apkārtējai videi – 90% produktu ir piešķirts eco – Product  sertifikāts. Dabīgas kosmētikas laboratorija Farmona ir apguvusi kvalitātes vadības sistēmu projektēšanas, ražošanas organizācijas un kosmētisku produktu jomās, ko apstiprina piešķirts kompānijai sertifikāts DIN EN ISO 9001:2000(Reg. № 78 100 4998б Hannovere , 14.12.2003).
 

Īpašas izejvielas

Produktu ražošanā pielieto TIKAI TATRU kalnu avotu ūdeni, augsti koncentrētus dabīgus  aktīvus ekstraktus, minerālvielas un dabīgus bioaktīvus komponentus, ko iegūst ar augsto tehnoloģiju palīdzību un pielietojot pēdējus zinātniskus pētījumus nutricioloģijas jomā. Produktu ražošanas process tiek kontrolēts ar ārstu dermatologu, oriģinālas receptūras izstrādātas ar kvalificētu speciālistu grupu – ar biotehnologu un dermatologu komandu. Produkti netiek testēti uz dzīvniekiem, bet tiek pārbaudīti dažādās Polijas klīnikās un  institūtos un ir atļauti lietošanai.
Vesela zīmolu rinda (Radical®, Nivelazione®, Dermосоs®, Farmed®, Perfect Body®), kā arī pudelīšu oriģinālā forma tiek aizsargātas ar patentu. Izejvielas, kas lietotas kosmētikas ražošanā, piegādā ne tikai no ekoloģiski tīrām Eiropas teritorijas rajoniem, bet arī no dažādām pasaules malām – no tādām eksotiskām vietām, kā Japāna, Amazonijas meži, Āfrika.


Izstrādātu produktu līniju pamatā ir holistiska( angļu val. whole – vesels) skaistumkopšanas un veselības pieeja:
- Kosmētiskie produkti tiek izstrādāti profesionālas kosmētikas spektrā, pēc tam uz tā pamata tiek veidotas  mājas lietošanas līnijas
- Kosmētiskie produkti darbojas uz organiska līmeņa, tas ir izraisa pozitīvas izmaiņas uz bioķīmiskiem procesiem organismā.
- Produkti neizraisa ādas ātru novecošanos, tas ir neizraisa pierašanas simptomus
- Produkti ir absolūti nekaitīgi lietošanā, jo nesatur toksiskas un ādai kaitīgas vielas.
- Produktiem piemīt ilgstošas pozitīvas iedarbības efekts uz ādu, tas ir sasniegtais rezultāts saglabājas pietiekoši ilgi  bez konkrēta formāta kosmētisko līdzekļu lietošanas.

Amber Gold Collection – karaliskā skaistuma noslēpums…
Pirmā biokosmētikas kompleksā līnija sejas kopšanai ar dzintaru! Dzintara ekstrakts savienojumā ar jauno augu komponentu  Pepha®-ctive nodrošina intensīvu un viena otru  papildinošu trīsfāžu iedarbību: stimulē šūnu atjaunošanos, paaugstina ATP līmeni – iekššūnu akumulatoru un enerģijas vadītāju – pateicoties kuram āda tiek intensīvi apgādāta ar enerģiju un tā tiek nostiprināta aktivizē šūnu elpošanu, līdz ar to nodrošina labāku ādas piesātināšanos ar skābekli

Trufle & Szampan dzīvā klasika un mūsdienīgas tehnoloģijas, kas uzvar laiku!
Kosmētiskā sērija Trifeles un šampanietis atbilst ne tikai mūsdienīgas sievietes ādas kopšanas prasībām, bet arī mūsdienīga, nobrieduša vīrieša prasībām. Aktīvo komponentu iedarbība, kuri ir radīti uz balto trifeļu bāzes, samazina laika ritējuma pazīmes, izlīdzinot grumbas un grumbiņas. Āda kļūst tvirta, elastīga, svaiga un manāmi gludāka. Tas arī ir viss, kas ir nepieciešams mūsdienu vīrietim un sievietei. Jums patiks kopt savu ādu, bet acīmredzamie rezultāti kļūs par stimulu tam, lai darītu to pareizi un regulāri.

Blue Lagoon
Novatoriskā līnija sejas ādas kopšanai, kas tika radīta, izmantojot augstākās kvalitātes bioaktīvās sastāvdaļas, kuras bija iegūtas vienīgi no mikrosfērās noslēgtiem jūras izcelsmes produktiem, kas dziļi iekļūst ādā un uztur tās dabiskās funkcijas. Nogludina un reģenerē, palielina tvirtumu, kā arī uztur optimālo ādas mitruma pakāpi. Jau pēc pirmās lietošanas reizes grumbas acīmredzami kļūst mazāk dziļas un nogludinātas, āda kļūst zīdaina un tvirta, bet sejas ovāls- izteiktāks, noņem kairinājumu, likvidē noguruma un stresa pazīmes.

Radical RADIKĀLS ATRISINĀJUMS!

Veseli mati nāk no veselām matu saknēm! Ražots, izmantojot kalnu ūdens avotus. Ārstēšana ar preparātiem no sērijas Radical apstādina matu izkrišanu un aktivizē to augšanas procesu, kā arī nodrošina nepieciešamo barojošo elementu piekļuvi - matu sakņu iekšpusē. Mati kļūst veseli, spēka pilni, spīdīgi un enerģijas pilni. RADICAL sērijas produktu iedarbības efekti ir pierādīti ar neatkarīgiem izmeklējumiem novērš matu izkrišanu. Nepārtraukta kontrole no vadošo dematologu un kosmetologu puses.

Dermacos Anti-Acne
Produkcijas DERMACOS Anti-Acne līnija ir paredzēta taukainai un kombinētai ādai ar pinnēm, noslieci uz spīdumu un aizsprostotu poru veidošanos. Speciāli piemeklēts bioaktīvā dubļu ekstrakta un virknes citu bioaktīvo dabīgo komponentu sastāvs efektīvi aizkavē mikroorganismu attīstību, kas ir atbildīgi par iekaisuma procesu un strutainu veidojumu veidošanos, novērš rētu, plankumu un piņņu parādīšanos. Regulē tauku dziedzeru darbību un normalizē sebuma izdalīšanos, pateicoties tam samazina gan pārlieku lielu ādas sausumu, gan tās taukainību. 

Dermacos Anti-redness
Speciālā līnija reaktīvai, pārlieku jutīgai ādai, ar tuvu esošajiem, vājiem asinsvadiņiem, kurai ir nosliece uz pēkšņu apsārtumu, kas rodas temperatūras svārstību un stresa rezultātā. Preparāti, kas satur dabīgos biostimulatorus, samazina jutīgumu pret negatīvajiem ārējiem faktoriem, piegādā skābekli, baro un aizkavē „zirneklīšu” veidošanos, pateicoties tam āda iegūst savu dabīgo, veselīgo toni un kļūst maiga un enerģijas pilna.

Nivelazione Perfect Body
Novatoriskie preparāti ar unikālu augsta līmeņa formulu ir ne tikai lielisks risinājums cīņā ar celulīta pazīmēm, ādai, kas ir zaudējusi tvirtumu un blīvumu, bet arī sniedz iespēju modelēt vidukli, vēderu, gūžas un krūtis. Unikālās receptūras efektīvi cīnās ar tauku uzkrāšanos un neļauj tiem uzkrāties atkārtoti, acīmredzami padara ādu tvirtāku un gludāku, novērš ādas vītumu un nostiprina tās struktūru, dziļi mitrina, manāmi koriģējot sievietes ķermeņa formu un ārējo izskatu.

Nivelazione Woman
Dabīgās kosmētikas laboratorija Farmona kopā ar biokosmetologiem un sievietēm, kuras cieš no celulīta, izstrādāja inovatīvu līdzekļu sēriju, kas ir domāti patstāvīgām kompleksām procedūrām, kuras novērsīs taukaudu lieko slāni un celulīta veidošanos Nivelazione® woman tie ir novatoriski kosmētiskie līdzekļi, kuru sastāvā ir precīzi piemeklētie augstas koncentrācijas aktīvie komponenti, kuri iznīcina celulītu I, II un pat III stadijā (kuru ir pieņemts uzskatīt par kosmētisko trūkumu), veicina tievēšanu un lieko taukaudu sadedzināšanu. Regulāra preparātu lietošana, pareizs uzturs un 2-2,5l šķidruma lietošana diennaktī – garantē gludu, tvirtu ādu un skaistu figūru. Neaizmirsīsim – katrs cilvēks ir individualitāte, tāpēc efekta sasniegšanai vieniem vajadzēs mazāk laika, citiem - vairāk.


Kosmētikas kvalitātes garants ir apbalvošanas apliecinājumi, kas tika iegūtas zinātniskos kongresos, kosmētikas un farmācijas izstādēs.

 

Ieskaties www.e-kosmetika.lv

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/


 
2 Pievienot komentāru

Kategorijas