Ziemassvētku labdarības tirdziņš

 17. novembris 2009 12:20 Ziņa

Biedrība Ģimenes šūpulis lūdz Tevi iesaistīties Ziemassvētku labdarības tirdziņā!Foto: mammamuntetiem.lv


Nu jau par tradīciju ir kļuvis ikgadējais Ģimenes šūpuļa organizētais Ziemassvētku Labdarības tirdziņš, kurā tiek pārdotas biedrības biedru, draugu un atbalstītāju ziedotās pašu darinātas lietas un pašu gatavotus gardumus kafejnīcai. Visa tirdziņā iegūtā nauda tiks ieguldīta Jaunpaleju mājas būvdarbu turpināšanai. Jaunpalejas - tā ir vieta, kuru plānots veidot kā mājvietu bez atbalsta palikušām grūtniecēm, kā arī kā sniegt patvērumu, izglītību un atbalstu jauniešiem un ģimenēm. Vairāk informācijas par projekta gaitu var lasīt biedrības mājas lapā www.gimenes-supulis.lv.

Arī šogad ikviens tiek aicināts iesaistīties, ziedojot pašu darinātās lietas pārdošanai tirdziņā, atnesot kādu gardumu kafejnīcai vai atnākot uz tirdziņu un iegādājoties jaukas Ziemassvētku dāvanas sev un saviem tuvajiem. Pašu darinātās lietas tirdziņam gaidīsim līdz 10.decembrim, lūdzu pieteikt tās, izmantojot lejā minētos kontaktus. Savām lietām, lūdzu, norādiet minimālo pārdošanas cenu.

Kā katru gadu tirdziņš notiks Rīgas Mateja draudzes telpās, Matīsa ielā 50b, 12.decembrī no plkst. 11:00 līdz 16:00.

Tirdziņa laikā visiem interesentiem būs iespēja iepazīties ar brīnišķīgo sociālo projektu - Ģimenes Šūpulis, tiekoties ar tā veidotājiem, noskatīties Lindas Oltes dokumentālo filmu IeELPOT, baudīt dzīvo mūziku, kafejnīcā pavadīt laiku draudzīgās sarunās, izjust Ziemassvētku garu, ģimenes un kopības sajūtu.


Kontaktpersona: Anita Šimkēviča, tirdziņa preču koordinātore, tālr. 26416122
0 Pievienot komentāru

Kategorijas