Jauni vīrieši izmisumā pārdod savas nieres

Dzēsts lietotājs

Tiešām izmisuma dzīti. Un ja sāksies problēmas ar to pašu pēdējo nieri, tad var droši iegādāties zārku.
Pieci tūkstoši ir kā nopirkt BMW par latu, normāla cena melnajā tirgū ir aptuveni tā vidēji ap 50 tūkstošu un uz augšu, sevišķi no baltā cilvēka.

Dzēsts lietotājs

Jāņem vērā, ka ziņās avots ir avīze Čas, viņi daudz visāda sviesta raksta. Taču arī stulbeņu uz pasaules netrūkst, kuri sagrābjās kredītus, nedomājot par atdošanu. Vai viņi nopietni domā, ka kāds tās nieres pirks? Vai viņi nopietni domā pārdot, vai tikai muld?
Normāls cilvēks bezizejas situācijā brauktu uz ārzemēm strādāt vai vismaz bomžot

Dzēsts lietotājs

Regīna, cik zinu no stāstiem, šobrīd arī ārzemēs neviens pakaļ darbu nemet, nemaz nerunājot par naudu. Un, man šķiet, normālāk par bomžošanu tomēr būtu strādāšana, piemēram, pie kāda zemnieka par vēdera tiesu ģimenei.

Dzēsts lietotājs

pardodu nieri 50000ls esmu 24g.vecs veselibas problemu naw,alkoholu praktiski nelietoju!tas ir nopietni,vajag naudu,paradu dzeshanai un gimenes uztureshanai,ludzu palidziet jo nezinu ko vel var darit armija nenem izglitibas pec veseliba ideala medikamentus vispar nelietoju! mans e pasts vasis2005@inbox.lv

Dr Daniel

Vai vēlaties iegādāties nieru vai vēlaties pārdot savu nieru? Vai Tu esi meklē iespēju pārdot savu nieru naudas dēļ finanšu sadalījums un jūs nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu jūsu nierēm. Mani sauc Ārsts Daniels ir nefrologs UBTH medicīnas centrā. Mūsu klīnika ir specializējusies nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies ar pirkšanu un nieru transplantācija ar dzīvo donoru. Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā. Ja Jums ir Jums ir interese pārdot vai iegādāties nieres, lūdzu, nevilcinieties sazinieties ar mums pa e-pastu. E-pasts: Doctordaniel95@outlook.com vai Doctordanielben@gmail.cm Mobilais numurs: 2349028230916 Ar laba vēlējumiem. Dr Daniel.

Kategorijas