Legzdiņmāsu dēli: "Mammas vienmēr bijušas trakas!" 8

 16. novembris 2009 13:00 Ziņa

Aizvadītās svētdienas koncertā Legzdiņu māsām jau otrreiz palīgā bija atbraukuši dēli, ko Aija un Gundega mīļi sauc par runčukiem. Uz jautājumu vai ilgi nācās dēlus pierunāt Gundega smaidot teic: „Oi, jā, ilgi gan.”Uz jautājumu, vai bija pārsteigums, kad mammas pieteicās šovā un pirmoreiz kāpa uz skatuves, dēli smej: „Īstenībā nebija pārsteigums, viņas jau vienmēr trakas bijušas. Sākumā skatījāmies, turējām īkšķus, nu jau ir pierasts. Visvairāk jūt līdzi un pārdzīvo vecmāmiņa, viņa vienmēr skatās, satraucas”.


„Māsām švilpastēm” šoreiz līdzi bija prāvs palīgu pulks - lieli un mazi ķekatnieki, kas visi omulīgi rosījās, kārtoja pīrāgus groziņos un zirņus bļodā. Bija sajūta, ka esi nokļuvis laukos, mājā, kurā sanākuši lustīgi ķekatnieki, saimenieces rosās ap traukiem un, kā jau allaž, cienā visus gan ar pašu marinētiem pipargurķīšiem (nu dikti garšīgi!), gan pašceptu maizīti, un citiem mājās gatavotiem labumiem.

 

 

 

 

 

 
 

Pēc balsojuma pasludināšanas viņpus skatuvei valdīja apmulsums, daudzi sajutās mazliet kā bērni, kas palikuši bez mammas. Mīļās, Legzdiņu māsas, mums pietrūks jūsu radītā mājīguma, gluži tāpat kā Dukuru asprātības un Grīnhofu mīļuma.

Mīļās māsas, paldies par sirds siltumu, omulību un prieku, ko šeit ienesāt un novēlot veiksmi un tikpat daudz drosmes turpināt iesākto!

 
8 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141