Radošā svētdiena ģimenēm

 16. novembris 2009 11:00 Ziņa

Svētdien, 2009.gada 22.novembrī no plkst. 12:00 līdz 15:00 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā (Elizabetes ielā 57a, dz.26) visi interesenti tiek aicināti Latvijas gadadienas svinību ietvaros iepazīties ar Romana Sutas strēlnieku tēmai veltītajiem mākslas darbiem muzejā notiekošās Radošās svētdienas nodarbības ietvaros.Radošās nodarbības bērniem Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā. Foto: R.Sutas un A.Beļcovas muzejs


Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā mākslas nodarbība ģimenēm.

20.gadsimta sākuma rimto dzīvi daudziem pārtrauca Pirmais Pasaules karš. To skaitā bija arī daudzi mākslinieki: Romanam Sutam kopā ar vairākiem sava laika māksliniekiem nācās pārtraukt mākslas izglītību Rīgā un doties turpināt to Krievijas pilsētiņā Penzā. Taču uzzinājis par savas dzimtenes bēdīgo situāciju, Romans Suta līdzīgi kā citi jaunie latviešu mākslinieki brīvprātīgi iestājās armijā — 5. Zemgales strēlnieku pulkā. Karā pieredzētais iespaidoja arī mākslinieka daiļradi — tapa cikli par bēgļi un latviešu strēlnieku tēmām.
Godinot Latvijas 91.gadadienu, Radošās svētdienas apmeklētāji aicināti atcerēties šo kādreiz tik grūto laiku un attēlot to mākslas darbos, iedvesmojoties no Romana Sutas radītā.
Apmeklētāji aicināti līdzi ņemt krāsainos zīmuļus, flomāsterus vai krītiņus.

Mākslas nodarbība Radošā svētdiena Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā notiek reizi mēnesī, nākamā nodarbība plānota 2009.gada 20.decembrī — gatavojoties Ziemas saulgriežiem.
 

NORISES  VIETA
Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs, Elizabetes iela 57a dz. 26 (ieeja caur pagalmu, 5.stāvs)
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Lasi vēl


Notice: Undefined variable: cat_id in /data/web/root/index.php on line 544

Notice: Undefined variable: cat_id in /data/web/root/index.php on line 566

Notice: Undefined variable: cat_slug in /data/web/root/index.php on line 567

Notice: Undefined variable: cat_title in /data/web/root/index.php on line 568

Notice: Undefined variable: cat_url in /data/web/root/index.php on line 569