Granātābols - paradīzes auglis?

 16. novembris 2009 10:00 Reklāmas projekts

Weledas jaunums ir lieliskā granātābolu ķermeņa kopšanas sērija – īpaša, atjaunojoša eļļa ķermenim, labs roku krēms un lieliskas krēmveida dušas ziepes.Publicitātes foto.


Vai Jūs varat teikt, ka Jums ir sava pagātne? Ja Jūs esat dzīves vidū un jautājat, kā veiksmīgi dzīvot tālāk, Jums var palīdzēt Weleda un granātābols, jo Weleda apvieno sevī senu dziedniecisku gudrību ar mūsdienīgu pieeju ādas kopšanai!

Weleda, pētot augus, pielieto gan dabaszinātņu analītiskas metodes, gan J.V. Gētes augu vērošanas metodi. Veids, kā Gēte pētīja augus, paver jaunu pieeju un pamatojumu augu izvēlē noteiktam produktam!


Granātābols – vienkāršām lapiņām, ilgdzīvotājs, izturīgs. Tā augļus ieskauj cieta, raupja miza, bet pārsteidz kontrasts starp sēklām un mizu! Vidū ir neskaitāmās, maigas, sārtas, dzirkstošas un sulīgas sēklas. Otrs pārsteigums – augļi un ziedi reizē vienā kokā, rodas jautājums, ko tas mums vēstī, un kāpēc senajos rakstos tas bija paradīzes koks?
Granātābols aicina ieraudzīt jaunus ceļus, jaunas iespējas, jaunu vērtību sevī, kas nav tikai no ārienes, bet vairāk staro no iekšējās līdzsvarotības un dzīves gudrības! Noticēt tam! Šo granātābola vēsti Weleda produktos papildina īpaši radītais aromāts – sievišķīgs, saules siltuma pilns, juteklisks! Tas uzrunā dziļi un ļauj aptvert paša spēku!

Weleda rūpīgi izstrādātās kompozīcijas ļauj nelietot mākslīgos konservantus. Produkti nesatur sintētiskas smaržvielas, krāsvielas, kā arī minerāleļļas un konservantus.

Un tad vēl sastāvs – īpaša eļļa no granātābola sēkliņām satur reto, vērtīgo punicīnskābi, linolēnskābi, nepiesātinātās taukskābes, vitamīnu E, flavonoīdus un fito hormonus. No 500 kg svaigi plūktu granātābola augļu var iegūt 1 kg sēkliņu eļļu. Tai ir stipras antioksidējošas īpašības, tā veicina šūnu augšanu, atjaunošanos, novērš iekaisumu rašanos, tādēļ to vajag sausai ādai ar pirmajām novecošanās pazīmēm un  nelielu pigmentāciju.

Vācijā un Šveicē jaunā sērija guva negaidītu popularitāti, tādēļ Latvijā produkti ir ierobežotā daudzumā. Tā ir lieliska dāvana dinamiskai Sievietei, kas meklē ierosmi!!

 

 

Granātābolu atjaunojošs krēms rokām satur unikālu un pierādītu antioksidantu kombināciju, kas sekmē šūnu atjaunošanos un aizkavē ādas priekšlaicīgas novecošanās pazīmes.

Granātābolu atjaunojoša eļļa ķermenim nostiprina un atjauno ādas dabīgo skaistumu.

Granātābolu krēmveida dušas ziepes. Izteikti maigas, iedvesmo sajūtas.

 

Ieskaties www.weleda.lv


 
0 Pievienot komentāru

Kategorijas