Ģimeņu dziedāšanas svētkus pamet māsas "Švilpastes" 28

 16. novembris 2009 0:00 Ziņa

Pēc 12 LNT Dziedošo ģimeņu šovā aizvadītām nedēļām, svētdien šovu pameta dziedošās Legzdiņu māsas - Aija un Gundega jeb māsas Švilpastes, kā viņas mīļi bija iesaucis pavadošās grupas pianists Džulians.
Uzzinot balsojuma rezultātu, Aija sacīja, ka jūtas priecīga un gandarīta par šovā aizvadīto laiku un, ka māsas nemaz nebija cerējušas tik tālu tikt. "Šo es laikam neaizmirsīšu līdz mūža beigām," sacīja Aija. Savukārt Gundega no savas puses piebilda, ka šis šovs bijis vislabākais atgadījums, kas ar viņām varēja notikt šajā vasarā un rudenī.

Šķiroties māsas uzdāvināja Džulianam (pavadošās grupas pieanistam) T-kreklu ar uzrakstu: "Māsas Švilpastes", jo tā Džulians viņas allaž saucis mēģinājumos.

Savukārt žūrijas pārstāvis Raimonds Pauls, kurš kopš pirmā raidījuma nav slēpis savas simpātijas pret Aiju un Gundegu, un kuram pēdējā laikā ļoti bieži nākoties dzirdēt jautājumu: "Nu kā tev iet ar tām Legzdiņu māsām" sacīja: "Mīļās māsas, šajā skumjajā brīdī žūrija būs vienmēr kopā ar jums!" Vai tas varētu nozīmēt, ka maestro nolēmis aicināt Aiju un Gundegu uz saviem koncertiem? Lai nu kā Legzdiņu māsas jau tagad ir  diezgan pieprasītas. Cilvēki zvanot pat Laurim Reinikam, lai uzzinātu māsu tālruņa numuru un uzaicinātu piedalīties koncertā.

Ar savu dzīvesprieku un optimismu māsas iekarojušas mūsu portāla lasītāju sirdis! No sirds vēlam veiksmi dzīvespriecīgajām un temperamentīgajām māsām un ceram abas vēl dzirdēt citos  koncertos.

Lasi interviju: Jautrās Legzdiņu māsas - rados ar Čikāgas piecīšiem?

Noskaties video ar Legzdiņu māsu priekšnesumiem Dziedošo ģimeņu šovā:
Vēlais pīlādzis


Dod bučiņ!

Vajag precēties! (Priekšnesums ar brunču nomešanu) 28 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141