Ziemassvētki Leļļu teātrī

 15. novembris 2009 16:00 Ziņa

No 15. līdz 31.decembrim Latvijas Leļļu teātrī Ziemassvētku laiks. Piparkūku un egļu smarža, mirdzošas acis, svētku tērpi, dāvināšanas prieks un izrāde kā liels noslēpums.


Foto: Ieva Bērtulsone, celiq@inbox.lv


Ģimenēm, kā arī uzņēmumiem, kas vēlas iepriecināt savus, savu darbinieku, bērnu nama vai krīzes centra bērnus Ziemassvētku laikā ar Leļļu teātra izrāžu apmeklējumu un tikšanos ar Ziemassvētku vecīti, iespējams izvēlēties jebkuru no Ziemassvētku repertuāra izrādēm: Rūķīši un Meža vecis, Sniegbaltītes skola, Ziemas pasaka, Sniega Karaliene, Lapsēna Blēža ziemas prieki.
Cēlienu starplaikos bērni tiksies ar Ziemassvētku vecīti.
Var pieteikt arī izbraukumu izrādi Vecīša cimdiņš jebkurā sev vēlamā laikā un vietā. Pasaka Vecīša cimdiņš vēsta par īpaši svarīgām lietām — par labumu, ko gūst kopībā, saticībā, rūpēs un atsaucībā vienam pret otru, par to, ka ļaunums ir bezspēcīgs savstarpējas mīlestības un labestīgas sadzīvošanas priekšā.
Mazie skatītāji aicināti ierasties uz izrādi karnevāla kostīmos vai īpašās Ziemassvētkiem piemērotās rotās, lai sagādātu sev un citiem prieku un piedalītos kostīmu parādē.
No 14.novembra līdz 13.decembrim teātrī būs vērojama arī piparkūku mājiņu izstāde, kuras darinājuši Latvijas bērnu namu bērni. Izrāžu starpbrīžos apmeklētājiem būs iespēja piedalīties piparkūku apgleznošanā.Informāciju sagatavoja: Daina Strelēvica, Latvijas Leļļu teātra sabiedrisko attiecību speciāliste, www.lelluteatris.lv