Dukuri: „Ir labi padarīta darba sajūta.” 4

 13. novembris 2009 22:00 Ziņa

Pirms nedēļas otro reizi dziedošo ģimeņu šovā tika izbalsota Dukuru ģimene, šis balsojums izraisījis jaunu ažiotāžu šova skatītāju vidū. Kā tad klājas Dukuru ģimenei un kādas ir sajūtas viņpus šova, to jautājām viņiem pašiem.
 
Paši Dukuri it nemaz nešķiet noskumuši vai vīlušies par notikušo, atzīstot, ka ir labi padarīta darba sajūta. „Esam tik daudz ko iemācījušies un guvuši, neredzu par ko te skumt. Katrā ziņā, skatoties mūsu priekšnesumu ierakstus, nav neērti, sajūta ir laba un, domāju, tas ir būtiskākais”, teic Edijs Dukurs.
Viņš piebilst arī, ka Raimonda Paula dziesmas izvēle viņiem bija pagodinājums, jo maestro izvēlējās dziesmas katram pēc spējām: „Pat nezinu, ko vēl, ja ne džezu viņš mums būtu varējis iedot, lai šis izaicinājums mums būtu pietiekami sarežģīts un būtu interesanti strādāt. Dziesmai nebija ne vainas, zināju, ka riskējam, ņemot Adamsu tematiku un melno krāsu, tomēr, mēs no tās nenobijāmies. Džezā, kā zinām, nav priekšā uzrakstītu nošu, tā ir improvizācijas māksla. Bērni improvizēja uz skatuves, un, manuprāt, veiksmīgi, par to ļoti priecājos.”
Sajūtas ir pozitīvas un prātā rosās domas par nākotnes iecerēm.

Novēlam veiksmi Dukuru ģimenei!
 
4 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141