Dziedošā Agnese Eriņa – Hanzas vidusskolas gada skolotāja 22

 13. novembris 2009 22:00 Ziņa

Pirms nedēļas viena no Dziedošo ģimeņu šova dalībniecēm – Agnese Eriņa ieguva Gada skolotājas titulu Hanzas vidusskolā, kur aizrit Agneses ikdiena. Jautājām Agneses skolniekiem, kuri ir viņas aktīvi atbalstītāji, par koncertiem un mācībām.Agnese ir 3b klases audzinātāja, kas savus 24 palaidņus pazīst un lepojas ar viņiem. Agnese ir skolotāja „ar stāžu” (Hanzas vidusskolā strādā jau sesto gadu), un zina kā tikt galā ar 24 dzīvsudraba ātruma kustībā esošiem trešklasniekiem. „Reizēm atlaižu vaļīgāk, pēc tam atkal stingrāk. Tas disciplinē. Reizēm ir jābūt arī stingram, bet kopumā mēs ļoti labi saprotamies, man ļoti patīk strādāt ar viņiem”, ar lepnumu teic skolotāja.

 

Skolnieki, kā izrādās ir aktīvi Agneses un viņas ģimenes atbalstītāji, viņi iet uz koncertiem, vienmēr bruņojušies ar uzmundrinošiem plakātiem, balso un no sirds jūt līdzi Eriņu ģimenei. Īpaši aktīvi šova atbalstītāji ir 3b klases meitenes, kuras parasti pamanās ne vien uzzīmēt pirms koncerta kārtīgu plakātu, bet arī ieņemt pirmās rindas zālē. „Man ļoti patīk kā viņa dzied un viņiem vienmēr ir interesantas dziesmas”, teic Patrīcija.
Skolnieki Agnesi raksturo kā mīļu, sirsnīgu skolotāju.
 „Skolotāja Agnese ir ļoti mīļa. Viņa mūs nekad nebar, tikai ja sastrādājam lielas palaidnības”, teic Laura.
Vērojot viņus, nepārsteidz, ka skola atzinusi Agnesi par Gada skolotāju. Kamēr 3.b klases meitenes jau gatavojas svētdienas koncertam, mēs novēlam veiksmi un izturību Agnesei un Eriņu gimenei!

Vairāk par Eriņu ģimeni stāstīsim nākamnedēļ.
 
22 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141