Foto: mammamuntetiem.lv


Piedzēries vīrietis piekauj savu sešgadīgo meitu 6

 13. novembris 2009 13:00 Ziņa

Rīgas Pašvaldības policijas Latgales priekšpilsētas dežūrdaļā 12.novembrī pirms pulksten 22.00 tika saņemts izsaukums uz ģimenes konfliktu kādā dzīvoklī Jersikas ielā.Izsaukuma adresē policijas izsaucēja paskaidroja, ka viņas civilvīrs, būdams alkohola reibuma stāvoklī, fiziski aizskāris viņu un niknumā miesas bojājumus nodarījis arī sešgadīgajai meitiņai.
Meitenīte sūdzējās par sāpēm, uz bērna sejas un muguras bija redzami zilumi.
Uz notikuma vietu izsauktie ātrās medicīniskās palīdzības brigādes mediķi, apskatot bērnu, mātei piedāvāja kopā ar bērnu doties uz slimnīcu, lai tur veiktu bērna veselības pārbaudi, taču, tā kā nebija kam pieskatīšanā atstāt otru mazgadīgo bērnu, sieviete no hospitalizācijas atteicās.
Par notikušo informēti Valsts policijas darbinieki, kuriem, turpmāko procesuālo darbību veikšanai, nodots agresīvais vīrietis.

Portāls mammam.lv/tetiem.lv atgādina, ja esat pamanījuši jelkāda veida vardarbību pret bērnu, steidzami vērsieties policijā, sociālajos dienestos, bāriņtiesā vai arī Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijā, lai palīdzētu grūtībās nonākušajam bērnam. Inspekcijā darbojas Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116 111, kas ir sazvanāms par brīvu gan no fiksētā, gan arī no mobilā tālruņa visā Latvijā.


Informāciju sagatavoja Rīgas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Tīmane
6 Pievienot komentāru

Saistītie rakstiReklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas