Konkurss: Ko tavs bērns zina par Latviju? 5

 12. novembris 2009 15:00 Konkurss

Nākamnedēļ svinēsim Latvijas valsts svētkus. Ko tie nozīmē tavam bērnam? Varbūt viņam ir pašam savs skaidrojums par to, kas ir Latvija?Grāmatas "Lāčplēša dzimšana" vāka foto


Portāls mammam.lv/tetiem.lv aizsāk akciju: Ko tavs bērns zina par Latviju? Tās ietvaros apkoposim mūsu bērnu domas un dalīsimies pieredzē, ko un kā bērnam mācīt par savu valsti. Būsim priecīgi, ja atsauksies ikviens portāla lietotājs, pastāstot, kā jūs savam bērnam skaidrojat, kādi svētki tiek svinēti 18. novembrī? Un ļoti gaidīsim jūsu bērnu versijas par to, cik daudz jūsu bērni zina par Latviju.

Piemēram, trīsgadīgais Klāvs Smildziņš iemācījies Latvijas himnu, skatoties hokeju, taču reizēm viņam samisējas un mazais teic, ka Latvijas himna ir We will rock you!

Bet te, redakcijai iesūtītas anekdotes par Lāčplēša dienu.

„Kolēģes Ineses dēlēnam Robertam uz Lāčplēša dienu skolā esot vajadzīga vestīte -balta vai sarkana. Inese meklē pa visiem veikaliem, lai tikai būtu kā teikts... Bet izrādās, ka dēlēns otrklasnieks pārklausījies, vajadzīga bija SVECĪTE :)”

„Abas ar četrgadīgo metiņu ejam pa ielu. Endija prasa: Mammu, kāpēc šodien visur ir karogi? Atbildu, ka Lāčplēša diena. Endija saka: „Tad jau šodien visiem dzimšanas diena”.

Interesantākās pieredzes iesūtītājam būs balva: izdevniecības Zvaigzne ABC izdotā grāmata Lāčplēša dzimšana. Tas vjetnamiešu izcelsmes mākslinieka komikss, kas veidots pēc Andreja Pumpura eposa Lāčplēsis motīviem.

Lai iesūtītu pieredzi,

Iesūtītos stāstus lasi Svētku&atpūtas sadaļā
Valsts svētki
5 Pievienot komentāru

Kategorijas