Palīdzi ģimenei, kurai nodegusi māja!

Dzēsts lietotājs

Lai izdodas!!!

Dzēsts lietotājs

Jau kurai ugunsgrēks pēdējo nedēļu laikā! Tādu nelaimi nenovēl pat ienaidniekam. Turieties un kopā tiešām var daudz palīdzēt!

Dzēsts lietotājs

es ari laprat ziedotu naudinu, bet pasi knapi galus varam savilkt lai jums veicas

Dzēsts lietotājs

1. laikam jau ugunsnelaime ir visbriesmīgākais, kas var piemeklēt ģimenes īpašumu, jo pēc tā nepaliek pāri nekas no visādi vērtīgajām lietām :( patiešām sorry!!!
2. negribu neko nevienam pārdot, bet vienkārši brīnos - ģimenei bija nauda dīvānam, bet nebija naudas apdrošināšanai?!?!? Lai arī atradīsies cilvēki, kas emocionāli izteiksies par apdrošinātāju ļaunprātību, kāpēc latvijā, redziet, negrib apdrošināties, bet tomēr apdrošināšana tomēr ir jau vismaz 4000 gadus vecs mehānisms visādu pēkšņu bēdu risināšanai.
Vai nav tā, ka mēs vairāk domājam īstemiņā, nevis ilgtermiņā? Sakarīgs īpašuma apdrošināšanas līgums gadā nemaksā vairāk par nike botām!!!

Dzēsts lietotājs

Vajadzēja apdrošināties, vajadzēja arī bērnībā svešvalodas mācīties!!! (fool) Nav ko plātīties, kad viss jau noticis. Ir vnk jāpalīdz ja ir tāda iespēja.

Dzēsts lietotājs

Varbūt cilvēki krāja naudu dīvānam ilgi un ne jau visiem uzreiz ir tie "nike ~60 Ls" apdrošināšanas līgumam un paši lētākie līgumi "nike" vērtībā ir pupu mizas un visticamāk šajā gadījumā viņi tāpat neko nedabūtu (iz dzīves -> paziņa pirka kredītā dzīvokli, vajadzēja apdrošināšanu, paņēma lēto un kad nodega tad apdrošinātāji figušku, jo redz krāsns pa tuvu koka sienai.... )

Dzēsts lietotājs

Māja vēl nebija pabeigta, tāpēc arī nebija apdrošināta. Kā jau rakstīju Reinis visu darījis savām rokām - soli pa solim.

Dzēsts lietotājs

tur jau ta lieta ka nevienmer var dabut no apdrosinatajiem kautko.nav istais laiks gudri spriest un tam divanam cilveki varbut tiesam kraja.galvenais ka pasiem viss kartiba!
1 2

Kategorijas