Foto: mammamuntetiem.lv


Palīdzi ģimenei, kurai nodegusi māja! 14

 12. novembris 2009 14:00 Ziņa

Ģimenei ar divus mēnešus vecu meitiņu nodegusi māja. Kur vēl vakar bija sienas, palikusi tikai postaža. Kopā mēs varam palīdzēt, lai Inga, Reinis un mazā Māra ātrāk varētu atgriezties savā mājā.Jau septiņus gadus Reinis savām rokām atjauno un būvē māju vecas barakas vietā, kas viņam palikusi mantojumā no padomju laikiem uz vectēva zemes. Pirms pāris gadiem abi ar sievu sāka šai mājā dzīvot, šā gada augustā piedzima meitiņa Māra. Tieši šovasar, gatavojoties ģimenes pieaugumam, mājai uzlika jaunu jumtu, nomainīja logus, izremontēja virtuvi. Dienu pirms ugunsgrēka ģimene nopirka jaunu dīvānu, lai izveidotu vietu dzīvojamā istabā, kur mazajai Mārai velties, rāpot un attīstīties.

Ugunsgrēks šos plānus izjauca. Par laimi, nevienam no ģimenes nekas nekait, ja neņem vērā drusku apdedzinātus vaigus un apsvilušus matus. Gandrīz visas mēbeles un personīgās mantas izdevās saglābt, arī lielākā daļa jumta nebūs jāmaina. Taču sienu un iekštelpu būvniecība jāsāk pilnīgi no jauna.

Pašreiz Inga ar mazo meitiņu uzturas pie savas mammas, taču Reinis tā vietā, lai bezspēcībā nolaistu rokas, aktīvi organizē draugus un radus, kas varētu palīdzēt mājas atjaunošanā. Pietrūkst tikai naudas materiāliem. Kopīgiem spēkiem mēs varam to saziedot! Reinis pat nelūdz šo naudu kā dāvinājumu, bet aizdevumu, ko laika gaitā latu pa latam atdot!

Reiņa konts:
Swedbanka
LV56HABA0551010479277
Reinis Bērze
pers.kods: 190776-12903


P.S. Ja arī kādam no tev tuvajiem ir nepieciešama palīdzība, lūdzu, saziniet ar mammam.lv/tetiem.lv! E-pasts: redakcija@mammam.lv
14 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas