LV dizaineru darinājumi lielveikalos! 1

 12. novembris 2009 9:00 Ziņa

Ilgi gaidītais ir noticis — Latvijas dizaineru darbi nopērkami pienācīgā vietā, lielā, kvalitatīvā veikalā vienuviet. Tur, kur tiem vajadzētu būt ikdienā.

 Publicitātes foto


Lai pierādītu, ka Latvijas dizaineri pavisam noteikti ir pelnījuši vietu līdzās pasaules brendiem, Latvijas Modes fonds sadarbībā ar t/c Stockmann novembri ir pasludinājuši par Latvijas dizaina mēnesi. Tātad no 1. līdz 30. novembrim u/v Stockmann — pazīstami Latvijas dizaineri: sieviešu apģērbu nodaļā modes dizaineres Ingrīda Dārzniece, Natālija Jansone, Anna Led, Baiba Ripa, Katja Shehurina, Inese Lapsiņa un Aleksandra Pavlova modes nams Frazzo, kā arī aksesuāri no INCH 1967, Una Vita somas, Sanda Ezeriņa cepures, ARS Tela šalles. Bērnu apģērbu nodaļā — Terēze Gruntmane ar zīmolu ZAZA Couture un Dana Podkalne ar Something Cozy. Mājas lietu nodaļā — INCH 1967 un ARS Tela mājas tekstils, Angel Glass Design stikla trauki, Munio Candela sveces, Purpurs papīra kanceleja, Žanetes Auziņas sveces un ziepes, kā arī Anna Barons speciāli universālveikalam Stockmann radītās mēbeles. 

Dizaineru kolekcijas Latvijas dizaina mēnesī varēs pamanīt ar speciālu, Latvijas modes fonda radītu atpazīšanās zīmi Mūsējie! Projekta laikā darbosies mājas lapa www.musejie.lv, kur būs atrodama informācija par visiem dalībniekiem.
 
Meklējiet Latvijas dizaineru darbus tirdzniecības centrā Stockmann no 1. līdz 30. novembrim bērnu un sieviešu apģērbu, kā arī mājas lietu nodaļās. Atpazīšanas zīme — Mūsējie! Nāc un nopērc!
 
Informāciju sagatavoja Latvijas Modes fonds
1 Pievienot komentāru

Kategorijas