Auzāns no "Melo-M" piedalās meitiņas dzemdībās

 11. novembris 2009 17:00 Ziņa

31. oktobrī par vecākiem pirmdzimtajai atvasītei kļuvuši čellu trio Melo-M dalībnieks Kārlis Auzāns un viņa draudzene Santa Vanaga, raksta nacionālais ziņu portāls www.kasjauns.lv.Foto no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva


Šie būs pirmie Ziemassvētki, ko čellu trio Melo-M dalībnieks Kārlis Auzāns un viņa mīļotā sieviete Santa Vanaga sagaidīs trijatā kopā ar jaundzimušo meitiņu Annu.
Meitiņa, kurai dots vārds Anna, pasaulē nākusi mājas dzemdībās, kurās piedalījies arī tētis. Esot mazuļa gaidībās, Santa cītīgi apmeklējusi speciālās vingrošanas nodarbības grūtniecēm un daudz lasījusi par dzemdībām, un šai laikā izlēmusi, ka bērniņu vēlas sagaidīt nevis slimnīcas gaisotnē, bet gan mājās, dabiski, bez atsāpināšanas.
Viss nepieciešamais bērniņam iegādāts jau laikus, un tagad laimīgie vecāki pilntiesīgi nododas rūpēm par meitu. Raugoties meitiņā, Santa mazajā sejiņā saskatījusi Kārļa vaibstus, taču cer, ka paaugoties Anna būs kaut nedaudz līdzīga arī mammai.
Starp citu, Kārlis nav pirmais mūziķis, kuru iedvesmojusi izskatīgā blondīne Santa. Pirms vairākiem gadiem skaisto dziesmu „Sirds sadeg neparasti” Santai Vanagai veltīja dziedātājs un komponists Lauris Reiniks.
Kā jau tas bieži gadās mūziķiem, arī Kārlis tēta pienākumus dalīs ar mūziku. Jau tagad čellu trio Melo–M aktīvi gatavojas Latvijas koncertturnejai „Apkārt pasaulei Ziemassvētkos”, kas decembrī un janvārī norisināsies 15 Latvijas pilsētās ar kulmināciju 22. decembrī Rīgas Kongresu namā.

Portāls mammam.lv/tetiem.lv sirsnīgi sveic jaunos vecākus!


Avots: www.kasjauns.lv

 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas