Rēzija Kalniņa vislabprātāk piedalītos Imantdienās

 11. novembris 2009 13:00 Ziņa

Pagājušajā svētdienā Ģimeņu dziedāšanas svētkos Raimonda paula vietā žūrijā sēdēja aktrise Rēzija. Viņa atklāj, ka salīdzinājumā ar dalību šovā Latvijas princese, Ģimeņu dziedāšanas svētki atstājot ļoti patīkamu pēcgaršu.
Par sajūtām Rēzija teic: „Vērtēt nebija grūti, jo, manuprāt, šis ir raidījums, kurā katrs tver to pozitīvo, kas sasilda un stiprina. Pat, ja žūrija būtu tā, kas nosaka, kuram šovs jāpamet, es noteikti nebūtu tā, kas izbalso kādu no ģimenēm, man viņi visi ļoti ļoti patīk.
Esmu ļoti priecīga, ka mani uzaicināja, tas bija maestro Raimonds Pauls, tas man bija prieks un pagodinājums ieņemt žūrijā viņa vietu un dziedāt viņa dziesmu". Aktrise neslēpa, ka visas viņās ģimenes favorīti šai šovā ir Vītoli, sakot: "Es gribētu būt tik tīra latviete kā jūs!"
Tā kā nesen Rēzija bija redzama raidījumā Latvijas princese, viņa dalījās pārdomās, ka pēcgarša pēc tikšanās ar princesēm gan neesot bijusi tik poziitīva. "Pēc piedalīšanās princešu šovā, kura mērķis ir provokācija, un tāds bija arī mans uzdevums, sajūtas bija sliktas. Atnākot šurp, tai totālajai mīnusa zīmei noliku pretī ko krietni stiprāku, kas atgrieza pozitīvajā telpā".


Šovakar es atguvu pozitīvo enerģiju, prieku un ticību savai tautai un sajūtas, esot šeit, ir lieliskas.


Uz jautājumu, vai viņa būtu gatava piedalīties šādā projektā kopā ar savu ģimeni, Rēzija smaidot atbild, ka labprāt ar savu ģimeni piedalītos Imantdienās, kas ir viņu dzimtas un ģimenes svētki, ja tēvs aicinātu.
Saruna snobeigumā Rēzija novēlēja visām skanīgajām un jaukajām ģimenēm izturību un mīlestību!


 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141