Foto iesūtījusi Madara Baklāne, mammam.lv reģistrētā mamma.


Kāds apģērbs modē topošajām māmiņām? 5

 18. februāris 2009 16:00 Justīne Fridrihsone, mammam.lv/tetiem.lv Jautājums & atbilde

„Kādas ir aktuālākās tendences modē topošajām māmiņām? Kādas bikses, zempapēžu zābaki, virsdrēbes? Kādās krāsās? Kādi audumi? Kādas matu krāsas?” Atbild stiliste un vizāžiste Inga Uļinska.„Topošās māmiņas ne ar ko neatšķiras no citām jaunām sievietēm, tāpēc modes tendences ir tādas pašas kā viņām. Vienīgais, par ko māmiņai ir vērts padomāt, — ko tieši viņa grib sasniegt, kādu efektu? Vai viņa vēlas vizuāli nedaudz paslēpt vēderiņu vai — tieši otrādi — akcentēt savu burvīgo stāvokli.
Tagad modē ir ļoti dažādi silueti un krāsas, no kā var sakombinēt sev vēlamo garderobi. Taču, to veidojot, māmiņai svarīgākais ir nevis sekot līdzi tendencēm, bet lūkoties, lai koptēls izskatās tieši tāds, kādu viņa to iecerējusi. Es neieteiktu izvēlēties drēbes no ļoti bieza un/vai stingra auduma, jo tāds vizuāli vēl vairāk palielinās apjomu, jāizvairās no biksēm, kas ir dažus izmērus par lielu. Ļoti labs variants ir kombinēt legingus ar kleitiņām, vēl jo vairāk tāpēc, ka legingi aizvien ir aktuāli. Tāpat ļoti labi izskatīsies bikses un topiņš, un vēlams, lai būtu speciālās grūtnieču bikses, kas satur vēderu. Labāk izskatīsies taisnas bikses vai arī bikses ar nedaudz paplatinātiem galiem; bikses var likt arī iekšā garajos zābakos. Piemēram, taisnās bikses ar topiņu un virsū pončo vai legingi ar kleitiņu.

 

Atceries, ka robežai, kas savieno abus apģērba gabalus, jāatrodas vai nu virs vēdera, vai zem vēdera, bet nekādā gadījumā uz vēdera.


Bet atceries dažus ieteikumus — ja augšdaļa ir kupla, tad apakšai jābūt nedaudz apspīlētai, un otrādi. Apspīlēta var būt gan augšiņa, gan apakšdaļa — tas puncīti izcels. Ja izvēlies rakstainu apģērbu, arī jāievēro spoguļa princips — ja augša ir spilgta vai ar rakstiem, tad apakša ir vienā tonī (labāk tumšākā), bet, ja apakša ar rakstiem (piemēram, svārki), tad augšai jābūt vienā tonī. Un nekādā gadījumā neaizmirsti par aksesuāriem! Atceries arī, ka robežai, kas savieno abus apģērba gabalus, jāatrodas vai nu virs vēdera, vai zem vēdera, bet nekādā gadījumā uz vēdera.
Kas attiecas uz matu krāsu, tad es ieteiktu piemeklēt tādu, kas tev piestāv un liek justies komfortabli. Bet, ja ļoti gribas sevī ko mainīt, izvēlies stilīgu griezumu. Arī topošajām māmiņām ir jābūt skaistām!”

Citus jautājumus un stilistes Ingas Uļinskas atbildes vari lasīt sadaļā Jautā speciālistam! Tur viņai vai citiem speciālistiem vari uzdot arī savu jautājumu.
5 Pievienot komentāru

Saistītie raksti
Kategorijas