Patmalniece depresiju spridzina ar krāsām – kā? Uzzini novembra "Veselībā"!

 11. novembris 2009 10:00 Ziņa

Raibs apģērbs, turbāns un velosipēds – uz ielas nepamanīt mākslinieci Elitu Patmalnieci ir teju neiespējami. Krāsas ir viens no viņas iedvesmas avotiem, taču, izrādās, lai taptu spilgtie mākslas darbi, ir vajadzīga arī kārtība un veselība.  Kā Elita uztur arvien možu garu un kādi ir viņas labsajūtas noslēpumi, uzzināsi žurnāla VESELĪBA novembra numurā.
Jaunajā žurnāla numurā lasi arī par dzīvotsparu kapsulās un tabletēs. Tu dzer vitamīnus un minerālvielas katru dienu un domā, ka būsi vesela kā rutks? Nekā, draudzene! Vitamīnus jāizvēlas daudz rūpīgāk nekā mīļāko, un, vai zināji, ka to lietošanā gluži kā seksā vajadzīga piesardzība?

Novembra VESELĪBĀ arī:

  • Ārprāts! Man aug bārda. Sievietes, kuras ir cīnījušās ar matiņiem uz zoda un virslūpas, zina – tas nemaz nav smieklīgi. Lai gan visbiežāk pastiprināta apmatojuma cēloni endokrinologiem grūti atrast un ārstēšanās vietā tiek ieteiktas kosmētiskas procedūras, nereti tajā vainojama kāda endokrīna saslimšana.
  • Pusdienas Krauzes gaumē. Svētdienas pavārs – tā sevi raksturo TV3 seja un Radio Star FM balss Valters Krauze, taču ēst gatavošana viņam nav nesaprotama un sveša. Populārais šovu vadītājs piedāvā savu versiju pusdienām ar trim ēdieniem: ātri, vienkārši, sātīgi, veselīgi!
  • Bērns lamājas. Ko darīt? Labi audzinātais lolojums pateica rupjību. Kāpēc? Kur viņš to dzirdēja? Un ko tagad darīt – bārt, ignorēt vai meklēt vainīgo? Neviens nekad neteiks: “Jā, mēs mājās lamājamies vai runājam nepiedienīgus vārdus, bet mūsu bērns gan tā nerunās.” Vecāki, kuru ģimenēs biezāks vārds izskan pietiekami bieži, par šādām audzināšanas niansēm neuztraucas. Savukārt tie, kurus šokē bērna jaunvārdu krājums, ir neizpratnē, kur gan viņu mazulis ticis pie šādas leksikas.
  • Kāpēc sāp kakls? Viens jautājums, daudz atbilžu variantu. Septiņi speciālisti katrs no sava skatu punkta vērtē vienu un to pašu simptomu – kakla sāpes. Saaukstēšanās ir pirmais, kas nāk prātā, ja runa ir par kakla sāpēm. Visbiežāk tā arī ir, it īpaši, ja kakls apsāpējies pašā vīrusu sezonas kulminācijas laikā. Tomēr der zināt, ka kakla sāpes var būt arī daudzu citu ar rudeni, slapjdraņķi un vīrusiem tikai attāli saistītu vai pat pilnīgi nesaistītu slimību pazīme.
  • Kāpēc „nē” kristāla kurpītēm. Pat ja strādājam kā visīstākās pelnrušķītes, gribam justies kā princeses. Vai tas nozīmē, ka mums ikdienā jāstaigā spickurpītēs? Vai tomēr labāk izvēlēties ko ērtāku?

Abonē VESELĪBU 2010.gadam, un mēs tev uzdāvināsim īpašo VESELĪBAS kalendāru, kā arī dāvanu karti 5 latu vērtībā no EKOkosmētika.lv! Abonē lētāk ar VESELĪBAS kuponu, ko atradīsi žurnālā. Visvairāk patīkamu piedāvājumu www.ekiosks.lv!


 
0 Pievienot komentāru

Kategorijas