Pasaules mazākā mamma dzemdēs trešo bērnu! 19

 11. novembris 2009 7:50 Ziņa

Par spīti tam, ka grūtniecība apdraud 70 cm īsās amerikānietes Steisijas Heraldas dzīvību, viņa pēc apspriedes ar savu mīļoto vīrieti nolēmusi pasaulē laist jau trešo bērnu. Foto galeriju skati www.kasjauns.lv!Foto: Viktorija Kuprijanova, http://www.bernufoto.lv/


Kad pirms pieciem gadiem Steisija no Kentuki štata nodibināja ģimeni ar 175 centimetrus garo Vilu Heraldu, ārsti paziņoja, ka viņai nekad nevarēs būt bērni. Embrijs, attīstoties, saspiedīšot viņas iekšējos orgānus, sacīja dakteri.

Steisija atceras: „Man salūza sirds, kad es uzzināju, ka man nedrīkst būt bērnu. Visu mūžu vecāki man bija teikuši, ka es varu darīt jebko, bet tad šie ārsti man pateica, ka man nevar būt īsta ģimene. Tas bija sāpīgi.”

 

„Mans vēders auga daudz ātrāk. Dažbrīd pat nespēju valdīt asaras, jo izskatījos pēc pludmales bumbas ar galvu un mazām kājiņām."Astoņus mēnešus pēc laulībām pāris uzzināja, ka Steisija ir stāvoklī. Par spīti tam, ka ģimene un ārsti centās pierunāt Heraldus pārtraukt grūtniecību, viņi nolēma riskēt. „Visi man teica, ka es nomiršu, un lūdzās, lai nedzemdēju. Pat mana mamma sacīja — tu taču zini, ka neizdzīvosi? Es viņai atbildēju — brīnums jau ir tas, ka esmu šeit, un man ir sava dzīve. Kāpēc dzemdības arī nevarētu būt brīnums?” Pēc 28 nedēļām ārsti veica ķeizargriezienu, un pasaulē nāca meitenīte Kateri — Steisijas un Vila pirmais kopīgais brīnums. Pēc kāda laika atklājās, ka bērnam ir tā pati saslimšana, kas mātei, un ka viņas ķermenis nekad nesasniegs normālu garumu.

Kad Steisija palika stāvoklī otro reizi, ģimene uztvēra šo jaunumu tāpat kā iepriekš. „Vienīgais, ko mēs darījām — lūdzām Dievu, lai viņš mums palīdz arī šoreiz. Ārsti sacīja, ka es izaicinot likteni," tā Steisija. Otrā grūtniecība bija daudz smagāka. „Mans vēders auga daudz ātrāk. Dažbrīd pat nespēju valdīt asaras, jo izskatījos pēc pludmales bumbas ar galvu un mazām kājiņām."

Ārsti darīja visu, lai bērns pēc iespējas ilgāk paliek Steisijas klēpī. 46 centimetrus garā meitiņa Makaija piedzima 34.grūtniecības nedēļā. Tagad abas meitas ir garākas par savu māti, kas gaida jau trešo bērnu — savu pirmo dēlu.

„Kļūst aizvien grūtāk kustēties,” atzīst Steisija. „Es vairs nevaru paņemt rokās jaunāko meitu, jo lielais vēders traucē viņu apskaut.” Steisija cieš no nepilnīgās osteoģenēzes. Tā ir slimība, kas neļauj kauliem normāli attīstīties un padara tos trauslus.

Avots: www.kasjauns.lv
19 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas