Katrīnes Pasternakas piezīmes par dziedošo ģimeņu uzstāšanos ar Raimondu Paulu 1

 10. novembris 2009 12:00 Raksts

Pēdējais Dziedošo ģimeņu koncerts bija īpašs un raisīja daudz dažādu, brīžiem pretrunīgu sajūtu, domu un pārdomu. Bija arī nepatīkami pārsteigumi.
Šis bija īpašs vakars, jo ģimenes bija sastrādājušās ar Raimondu Paulu. Domāju, viņiem šī pieredze bija ļoti būtiska. Manuprāt, muzikāli, kopumā priekšnesumi nostrādāti bija labi, bija jūtams, ka viņi ir nopietni strādājuši mēģinājumos kopā ar Raimondu Paulu un tas ir daudz ko devis. Tādēļ arī bija tās vētraini labās atzīmes. Bija priekšnesums, par kuru varbūt gribējās ielikt zemāku atzīmi, tomēr, tad es būtu viņus vienīgos nostādījusi nevienlīdzīgā pozīcijā ar pārējiem, bija šaubas, bet šoreiz lēmumu vairāk atstājām skatītāju ziņā. Nākamajos šovos centīsimies atzīmes likt stingrāk, lai cik ļoti mums priekšnesumi patiktu.

SKATĪT KONCERTA FOTOGALERIJU!

Paradoksāli, bet vienīgajai ģimenei, kura pati izvēlējās dziesmu, bija visneveiksmīgākais priekšnesums, kā muzikāli, tā konceptuāli.

Arī man šis vakars bija jauna pieredze, jo žūrijā Paula vietā man blakām sēdēja Rēzija Kalniņa. Arī žūrijā esam pa šo laiku jau viens pie otra pieraduši, zinām, ko viens no otra varam gaidīt. Man ir būtiski, ka ir divi mūziķi, kas var novērtēt muzikālo, un es varu vērtēt emocionāli. Ar Rēziju, mēs abas pārstāvam vienu un to pašu "partiju".
Uz jautājumu – kā es vērtēju Paula dziesmu izvēli ģimenēm, man jāsaka, ka paradoksāli, bet ģimenei, kura pati izvēlējās dziesmu, bija visneveiksmīgākais priekšnesums, kā muzikāli, tā konceptuāli.


Dukuru fenomens
Dukuru fenomens ir lieta, kuru nevaru izskaidrot. Arī man tas bija liels pārsteigums. Dukuri strādā ļoti interesantā stilā, viņu numuri ir ļoti konceptuāli un nostrādāti. Man personīgi šis numurs ļoti patika. Domāju, ja šo motīvu būtu paņēmusi cita ģimene, tas nenostrādātu pret viņiem, jautājums, kādēļ tā notika ar Dukuriem?

NOSKATIES VIDEO:


Pēc balsojuma sajūtas un pārdomas ir duālas, ieskrēja prātā dažādas domas – varbūt vajadzēja atzīmes likt stingrāk, kas ir tas, kas ietekmēja skatītāju balsojumu, u. tml..


Nezinu, varbūt kaut kur joprojām ir tā sajūta, ka viņi nav līdz galam tur iekšā, tas ir tas, ko teicu vizītkartē par to „blakusstāvēšanu”. Bet viņu priekšnesumi man ļoti patika. Turklāt, ja atceramies, ļoti mazs balsu skaits izšķīra viņu likteni. Pēc balsojuma sajūtas un pārdomas ir duālas, ieskrēja prātā dažādas domas – varbūt vajadzēja atzīmes likt stingrāk, kas ir tas, kas ietekmēja skatītāju balsojumu, u. tml..

Tas, kas mani nošokēja pirms šī koncerta bija presē izlasītais raksts par intrigām dziedošo ģimeņu šovā. Kārtējā provokācija, turklāt pilnīgi muļķīga, mākslīgi izdomāta un realitātē nepastāvoša.

Skaidri ir izkristalizējies kodols. Likt atzīmes un vērtēt priekšnesumus kļūst aizvien grūtāk. Ar interesi gaidu, kā ģimenes parādīs latviešu tautasdziesmas.

Uz tikšanos svētdien!

Katrīnes Pasternakas piezīmes pierakstīja Māra Ančupāne, mammam.lv/tetiem.lv
1 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141