13 gadus vecais tēvs veiks DNS testu 26

 18. februāris 2009 14:00 Ziņa

13 gadus vecais tētis Alfijs Patens piekritis veikt paternitātes testu, lai pierādītu, ka ir savas 15 gadus vecās draudzenes bērna tēvs. Atklātībā parādījušās ziņas, ka Čantelei Stedmenai vienlaikus bijušas seksuālas attiecības ar vismaz astoņiem partneriem.Foto: www.thesun.co.uk


Alfijs Patens pagājušajā nedēļā šokēja pasauli, kļūstot par tēvu nieka 13 gadu vecumā. Taču, iespējams, viņš nemaz nav mazās Meisijas bioloģiskais tēvs. Kad atklātībā parādījās ziņas par Alfija un Čanteles attiecībām, uzradās vairāki citi tēva kandidāti. Puiši visi kā viens apgalvo, ka arī viņiem bijušas seksuālas attiecības ar Čanteli viņas mājās laikā, kad tika ieņemta jaundzimusī Meisija.

„Citi zēni melo!”
13 gadus vecais Alfijs aizstāv draudzeni un paziņojis, ka „citi dumjie zēni melo, stāstīdami sliktas lietas, piemēram, ka arī gulējuši ar Čanteli. Es esmu viņas vienīgais draugs divu gadu laikā, ko esam kopā, tāpēc man jābūt tēvam.” Puika iepriekš neko netika zinājis par DNS testiem. Viņa māte paskaidrojusi, ka, paņemot uztriepi no mutes, varēs noteikt, vai Alfijs patiesi ir mazuļa tēvs. „Ja es veikšu testu, viņi visi varēs aizvērties. Taču man ir vienalga, ko ļaudis runā. Man tikai nepatīk, ka viņi runā sliktu par Čanteli.” Alfijs teic, ka Čantele palikusi stāvoklī pēc vienas neizsargāšanās reizes. Viņa apgalvo, ka lietojusi hormonālo kontracepciju, taču aizmirsusi iedzert tableti.
Veikt paternitātes testu paģērē arī Alfija tēvs, kurš Alfija māti Nikolu, pirms dažiem gadiem pameta savas pameitas 19 gadīgās draudzenes dēļ.  „Kad Nikola man pateica, ka Alfijs kļūs par tēvu, es vaicāju, kā viņa zina, ka bērns ir no Alfija. Es turpināju viņu pratināt, jo nebiju pārliecināts, ka zēns viņa vecumā ir spējīgs apaugļot. Turklāt Alfijs izskatās daudz jaunāks par saviem 13 gadiem. Viņš pats izskatās pēc bērna, tāpēc tas ir jo šokējošāk.”

Mamma nezina, ka meitai ir sekss

Tikmēr jaunā māmiņa Čantele noliedz, ka viņai bijušas attiecības ar citiem puišiem. „Es mīlu Alfiju un zaudēju savu nevainību ar viņu. Mēs nolēmām sākt fiziskas attiecības, jo mīlam viens otru. Neviena cita nav bijis,” viņa klāsta britu presei. „Alfijs kļūst ļoti greizsirdīgs, kad runāju par citiem zēniem un man nepatīk, kad viņš runā par citām meitenēm. Mēs abi esam līdzīgi Meisijai, un darām visu kopā kā vīrs un sieva. Alfijs par mani ļoti rūpējas. Viņš turēja manu roku un masēja muguru. Mēs nevaram izturēt viens bez otra. Alfijs kļūst ļoti bēdīgs, kad ir prom no Meisijas un manis.”
Čanteles mamma Penija (38) noliegusi runas par to, ka viņas meita „gulējusi ar visiem pēc kārtas”. Viņa pastāstīja, ka meitai ir ļoti maza istaba ar ļoti šauru gultu, kurā nekad neviens nav nakšņojis. Ģimenei nav bijis ne jausmas, ka Alfijam un Čantelei ir seksuālas attiecības. „Kad mēs viņiem pajautājām, vai viņiem ir sekss, viņi to noliedza; nebija ne mazākā pamata neticēt. Es pat nezināju, ka Čantele lieto hormonālo kontracepciju.”

Pēc ārzemju preses materiāliem
26 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas