Māra Ančupāne: Izbalsotās ģimenes jūt līdzi savējiem!

 10. novembris 2009 10:00 Ziņa

Dziedošās ģimenes ir kļuvušas par vienu lielu, mīļu un skanīgu ģimeni, kas palīdz un atbalsta. Ja šaipus ekrāniem emocijas reizēm sit augstu vilni un nez no kurienes sarodas intrigas un provokācijas. Nokļūstot viņpus skatuvei, samulstam, jo esam citā realitātē, kur nekā no tā visa nav.Šeit viens otru samīļo, pacienā ar līdzi paņemtajām vakariņām, mammas darināto sieru, palīdz piespraust vainadziņus un vienmēr atbalsta viens otru ar labu vārdu un uzmundrinājumu. Un skumst par tiem, kuri ir šovu pametuši, jo, kā teic pašas ģimenes: „Šeit ir kļuvis tik tukšs. Mums viņu pietrūkst.”

Eglīšu ģimene pirms koncerta uzmundrināja un apmīļoja visus, kam jākāpj uz skatuves un vēlāk skatītāju zālē ļoti enerģiski atbalstīja visus dalībniekus, ar ovācijām, plakātu, līdzi dziedāšanu un dejošanu, neatpaliekot no kārtīgiem hokeja faniem.

 

Arī ģimenes, kuras jau pametušas šovu, turpina atbalstīt savējos. Uz skatuves kopā ar Vītolu ģimeni kāpa arī Beitiku meitenes, tāpat zālē sēdošā Eglīšu ģimene pirms koncerta uzmundrināja un apmīļoja visus, kam jākāpj uz skatuves un vēlāk skatītāju zālē ļoti enerģiski atbalstīja visus dalībniekus, ar ovācijām, plakātu, līdzi dziedāšanu un dejošanu, neatpaliekot no kārtīgiem hokeja faniem.
Un arī šoreiz priekam un jautrībai seko asaras un skumjas par to, ka jau atkal kādam jāaiziet, šoreiz Dukuriem. Kad kameras jau izslēgtas, vēl ilgi nerimstas atvadas, apskāvieni, labie vārdi. Neskatoties uz vēlo nakts stundu un tālo ceļu, kas braucams, neviens nesteidzas mājup, gribas vēl mirkli būt visiem kopā. Ar savējiem.
 
0 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141