Izdota unikāla CD izlase bērniem un viņu vecākiem — “Pasakainās dziesmas" 1

 09. novembris 2009 21:00 Ziņa

Pasakainās dziesmas ir Latvijā unikāla dziesmu izlase, kurā apkopotas dziesmas no labākajiem Latvijā tapušajiem radio pasaku iestudējumiem.
 Šī ir patiešām unikāla un Latvijā vēl nebijusi dziesmu izlase, kurā apkopotas dziesmas no labākajiem Latvijā tapušajiem radio pasaku iestudējumiem. Dziesmu izlasē Pasakainās dziesmas iekļautas Latvijas Radio arhīvos glabāto dziesmu oriģinālie ieraksti, kas vēl nekad agrāk nav tikuši apkopoti vienkopus.

 

Izlasē dzirdamas Raimonda Paula, Imanta Kalniņā, Ungara Savicka, Arvīda Žilinska un Elgas Īgenbergas, nu jau par leģendārām kļuvušās melodijas, kuras izpilda Vera Singajevska, Dagmāra Kupce, Edgars Zveja, Uldis Dumpis, Harijs Misiņš, Mirdza Zīvere, Leonīds Grabovskis, Jānis Kaijaks un daudzi citi! Šī izlase vecākiem liks pakavēties jaukās bērnības atmiņās, bet viņu bērniem būs kā jauks un mīļš muzikāls atklājums.

 

Izlase paredzēta, kā lielajiem, tā mazajiem bērniem. Izlasē iekļautas populārākās dziesmas no radio pasaku iestudējumiem par Pauku un Šmauku, Karlsonu, Sniegbaltīti un septiņiem rūķīšiem, Emīlu un Berlīnes zēniem, Vinniju Pūku, Brēmenes muzikantiem, Pifu, Velniņiem un Maksu un Moricu! Izlasē apkopotas pavisam 34 dziesmas, starp kurām arī Beķer cepti kliņģerīši no raidlugas Makss un Morics, Rabarberu rausis un Ja lācis būtu bite no Vinnija Pūka un Mēs divi zaķi esam no Pauka un Šmauka!

Albuma noformējumā izmantoti mākslinieces Agijas Stakas zīmējumi.
Bukletā atrodami arī populārāko izlases dziesmu teksti.

Lieki piebilst, ka šī patiesi būs fantastiska dāvana visiem lielajiem un mazajiem bērniem jau šajos Ziemassvētkos!


Albuma izdošanu atbalsta portāls mammām.lv/tētiem.lv, draugiem.lv un Latviešu Radio.

Informāciju sagatavoja: Mikrofona ieraksti
1 Pievienot komentāru

Saistītie rakstiReklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas