Izmisusi māte meklē savu dēlu 15

 09. novembris 2009 9:00 Ziņa

Internetā parādījies izmisuma pilns palīgā sauciens. Māte meklē savu dēlu, kuru tēvs patvarīgi ir paņēmis. Zēnam ir liegta tikšanās ar mammu, māsiņu un diviem brālīšiem, ziņo www.kasjauns.lv.Foto: no personīgā arhīva


Māte raksta: „Paši esam no Ventspils, bet tēvs aizvedis dēliņu uz Rīgu, un liedz mums ar viņu tikties. Uz telefona zvaniem neatbild. Uz īsziņu atbildēja, lai braucu uz Rīgu, tad satikšu dēliņu. Aizbraucu, bet tēvs ignorēja manu vēlmi satikties.”
„Puisīti viņš izmanto kā atriebības ieroci, lai liktu mums ciest un pārdzīvot. Viņam ir vienalga, ka dēliņš raud, un jautā pēc mammas, grib pie māsiņas un brāļiem. Abiem mums ir vienādas tiesības, bet tēvam uz likumu nospļauties, viņam ir pašam savi likumi. Nezinu, kā dēliņš jūtas, kur dzīvo. Pēdējā tikšanās reizē viņš man ausī čukstēja, ka mukšot no tēva prom. Mans dzīvesstāsts ir daudz sarežģītāks, bet patreiz galvenais ir satikties ar dēliņu...” tā raksta māte un piebilst: "Jau iepriekš visiem saku mīļu paldies..." Varbūt kāds šo puisīti ir redzējis Rīgā, varbūt dzīvo viņam kaimiņos. Ja jums kaut kas ir zināms, kur šo puisīti satikt Rīgā vai vismaz viņa iespējamā atrašanās vieta, lūdzu man zvanīt vai sūtīt īsziņu uz Nr. 29677569."

Avots: www.kasjauns.lv
15 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas