Jau otro reizi Dziedošo ģimeņu šovu pamet Dukuri (fotogalerija)

 08. novembris 2009 23:00 Ziņa

Tikai 87 balsis šķīra aizgājējus – Dukurus no priekšpēdējās vietas. „Paldies, par laimi, prieku, sāpēm un bēdām,” atvadoties pirms mirkļa dziedātās dziesmas vārdiem visiem paldies teica Dukuru tētis.Šoreiz Dukuru ģimene uz skatuves kāpa pilnā sastāvā, priekšnesumā piedalījās arī Dukuru mamma, kas, lai gan nedziedāja, taču lieliski iekļāvās priekšnesumās par matu griešanu. Ģimenes koptēls bija pa vidu starp Adamsu ģimeni un Krēslas vampīriem.

KONCERTA FOTOGALERIJA

Noskaties Dukuru priekšnesumu atgriešanās koncertā, pēc kura viņi atgriezās Dziedošo ģimeņu šovā:

Diemžēl šoreiz Dukuriem otras iespējas vairs nebūs. Šajā koncertā vērtējums pilnībā bija skatītāju ziņā, jo žūrija visām ģimenēm dāvāja vienādu punktu skaitu – 10. Pretēji iepriekšējā koncertā solītajai bardzībai Katrīna Pasternaka un Uldis Marhilēvičs slavēja arī maestro dziesmu izvēli ģimenēm.
Paša maestro vietā žūrijā šovakar sēdēja dziedošā aktrise Rēzija Kalniņa, kura sajūsmināta par ģimeņu uzstāšanos, teica, ka dzīvajā visi priekšnesumi skan daudz labāk kā skatoties pa televizoru. Viņa arī sacīja, ka pretēji kāda filozofa teiktajam, ka laulība ir sinonīms svētajiem mocekļiem, uz skatuves redzamās ģimenes pierāda, ka viņi visi ir izredzētie mocekļi. Vēl Rēzija atzinās, ka viņas dzimtas – tēva (komponista Imanta Kalniņa), mātes (aktrises Helga Dansbergas), brāļa (mācītāja Krista Kalniņa) un viņas pašas favorīti šajā šovā ir Vītolu ģimene. „Dalieties, es gribu saņemt vēl, to, kas ir jums,” Vītoliem teica Rēzija.

Maestro uztraucās tikai par žūriju
Šajā koncertā skanēja tikai maestro Raimonda Paula dziesmas, viņš pat bija pie klavierēm. Taču, vaicāts, vai pirms koncerta bija uztraucies, Pauls, kā jau ierasts pajokoja, ka visvairāk viņš bija uztraucies tikai par to, kā bez viņa klāsies žūrijai, taču Rēzija turoties labi, jo viņai esot labs paps!:-)
Koncertā izskanēja arī vairāki Raimonda Paula pirmatskaņojumi – Ivo Fomins nodziedāja dziesmu Par jums un par mums no Raimonda Paula gaidāmā albuma Mēs jau sen to bijām pelnījuši. Ar pirmatskaņojumu uzstājās arī Rēzija Kalniņa, atklājot, ka 12. janvārī visi laipni aicināti uz Raimonda Paula jubilejas koncertu Dailes teātra Mazajā zālē, kur izskanēs veselas 16 jaunas un līdz šim nedzirdētas Raimonda Paula dziesmas viņas izpildījumā.

Nākamajā koncertā piedalīsies vairs tikai piecas ģimenes: Riči, Vītolu ģimene, Igauņu ģimene, Eriņu ģimene un Legzdiņu māsas.


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141