Sākas Mārtiņdienas pasākumi 1

 07. novembris 2009 16:00 Ziņa

Lai gan pati Mārtiņdiena tiks svinēta otrdien, 10. novembrī, ieksandināšanas pasākumi ir jau sākušies!
Svētdien, 8. novembrī  Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā  plkst. 13:00- 16:00 notiks Mārtiņdienas svinēšana.
Brīvdabas muzeja Mārtiņa dienas ieskandināšanā  tiek gaidīti jautri un aktīvi apmeklētāji, kas gatavi darināt Mārtiņdienas ķekatnieku maskas, iet rotaļās un dziedāt  dziesmas.
Mārtiņbērni pulcēsies plkst.13 pie Priedes kroga, lai tālāk dotos uz Kurzemes sētu, kur tos sagaidīs saimniece un folkloras kopa SKANDINIEKI.
Laiciņu rotaļājušies, Mārtiņbērni dosies tālāk uz Vidzemes sētu, kur savukārt tos gaidīs šīs mājas saimniece un folkloras kopa DZĪNE.
Svētku nobeigumā visi sanākušie varēs mieloties ar ceptiem āboliem Kurzemes mājas manteļskurstenī un Vidzemes sētas slietenī vārītu karstu gaiļa zupu.
Mārtiņdienas ēdieni būs baudāmi arī Priedes krogā. 
Ieejas maksa:  1 lats pieaugušajiem, 75 santīmi studentiem, 50 santīmi skolēniem un pensionāriem.

Kopīga Mārtiņdienas iedziedāšana, piedaloties LNT Dziedošajām ģimenēm notiks tirdzniecības centrā Spice.

Pasākums sāksies pulksten 12:00 ar Dziedošo ģimeņu priekšnesumu un Mārtiņdienas cienasta pavārmākslas sacensībām. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja vērot un vērtēt LNT Dziedošo ģimeņu pavārmākslas sacensības, baudīt priekšnesumus, kā arī piedalīties masku un multfilmu radošajās darbnīcās, fotografēties, saņemt vērtīgas balvas savam Mārtiņdienas svinību galdam piedaloties konkursos un degustēt dažādus gardumus.

Informāciju apkopoja Māra Ančupāne, mammam.lv/tetiem.lv
1 Pievienot komentāru

Kategorijas