Ienīstu katru sava ķermeņa lieko kilogramu! 17

 06. novembris 2009 14:40 Reklāmas projekts

Aizvien vairāk cilvēku saprot, cik labi ir būt slaidam. Tas izraisa laimes sajūtu, ticību sev un norāda, ka esi stāvokļa noteicējs. Ļoti ticams, ka šī Dānijas kompānijas New Nordic radītā jaunā un karstā tablete ietekmēs Jūsu lēmumu sākt piekopt veselīgu dzīves veidu. Chili Burn tabletes radīšanai tika ziedoti septiņi smagi pētījumu darba gadi, tādēļ rezultāts ir īpašs. Chili Burn ir jauna metode, kā tiešām efektīvi dedzināt taukus.Publicitātes foto.


Vielmaiņa
Tas ir novatoriskais Skandināvijas kompānijas New Nordic augu komplekss no zaļās tējas, ingvera, dillēm un čili piparu ekstraktiem. Zinātniskie pētījumi apstiprina, ka Chili Burn aktīvās vielas stimulē gremošanu, paātrina metabolisma procesus, palīdz sadedzināt kalorijas un samazināt ķermeņa masu.
Chili Burn tika radīts 7 gadu laikā, bet jau gadu pēc tā izlaišanas, produkts tapa ļoti populārs Skandināvijas valstīs. Veiksmes pamatā – īpaši efektīvā iedarbība, kas pamanāma jau pašā preparāta lietošanas sākumā. Darbības princips ir ļoti vienkāršs – dabiskās Chili Burn aktīvās vielas veicina kaloriju sadedzināšanu, tās ir drošas lietošanai un detalizēti izpētītas. Organisms sadedzina vairāk kaloriju, svars lēnām, bet nenovēršami samazinās, jo tiek sadedzināti uzkrājušies tauki. Klīnisko pētījumu laikā tika konstatēts, ka lietojot koncentrētu zaļās tējas ekstraktu (attiecīgi Chili Burn aktīvā viela - epigalokatechino galatas) efektīvi samazinās ķermeņa masa, ķermeņa masas indekss, ķermeņa tauku attiecības, ķermeņa tauku masa, vidukļa un gurnu apkārtmērs, viscerālais un zemādas tauku slānis.

Starts
Asās garšvielas - asā paprika, piespiež vielmaiņas sistēmu strādāt ar maksimālo ātrumu. Asā paprika vielmaiņas dzinēju darbina tā, ka tiek sadedzinātas daudz vairāk kalorijas. New Nordic speciālisti atrada un izpētīja dabiskajos augos esošās vielas, kas efektīvi stimulē vielmaiņu un sadedzina kalorijas. Tieši šīs vielas arī ir izmantotas uztura bagātinātāja Chili Burn tabletēs.

Lieliska sajūta
Šīs tabletes neizraisa dedzinošu sajūtu, nav jāpiedzīvo nepatīkams karstums vai sviedru izdalīšanās. Pavisam pretēji - jau pēc pirmās tabletes izdzeršanas sajūtams patīkams siltums un rodas sajūta, ka kalorijas tiek dedzinātas. Neatlieciet Chili Burn lietošanu. Vislabāk to sākt jau tagad!

Lauras stāsts
„Ienīstu katru sava ķermeņa lieko kilogramu. Tādēļ svaru nolēmu samazināt, lietojot tikai veselīgu pārtiku. Sākumā viss likās lieliski, taču drīz ievēroju, ka nav nekāda rezultāta. Biju vīlusies. Aptiekā, kurā bieži iegriežos, pamanīju jaunu preparātu Chili Burn. Aptiekāre pastāstīja, ka tas aktivizēs manu vielmaiņu, tādēļ ticēju, ka tabletes dos man jaunu impulsu, lai samazinātu svaru. Nolēmu, ka ir vērts izmēģināt. Tagad ļoti priecājos par savu lēmumu sākt lietot Chili Burn! Viss notiek kā sapnī – nevaru vien beigt brīnīties, cik iedarbīgas ir šīs tabletes. Jūtos lieliski, tādēļ par Chili Burn varu teikt tikai pašu labāko. Nav iespējams aprakstīt, cik lieliski būt kopā ar draugiem un justies tievai un seksuālai. Ticiet man – nekad dzīvē man vairs nebūs liekā svara!“

Sastāvs:
Zaļā tēja, diļļu ekstrakts, ingvera ekstrakts, viengadīgās paprikas ekstrakts, piparmētru eļļa.

Lietošana:
Dzert 2 tabletes diennaktī – vienu no  rīta, otru vakarā. Pirmās divas nedēļas rekomendējam lietot 2 tabletes no rīta un 2 tabletes vakarā.

Nesatur laktozi, lipekli, raugu, mākslīgus garšas uzlabotājus, konservantus. Ražots Dānijā, ievērojot Labas Ražošanas Prakses (GMP) prasības. Piemērots diabētiķiem un veģetāriešiem. Nav ieteicams lietot bērniem, grūtniecēm, zīdītajām. Uzglabāt temperatūrā, kas nepārsniedz 25 C, bērniem neaizsniedzamā un nepamanāmā vietā. Nepārsniegt rekomendējamo diennakts normu. Nelietot uztura bagātinātāju kā pārtikas aizstājēju.

Chili Burn iespējams iegādāties aptiekās. Ja Jums ir jautājumi, informāciju sniegs New Nordic pārstāvniecībā pa tālruni 67113130 vai apmeklējiet www.newnordic.lv


/REKLĀMAS PROJEKTS/
 
17 Pievienot komentāru

Kategorijas