Atbalsti akciju: 109 novadi!

 06. novembris 2009 11:00 Ziņa

No 27. oktobra ir uzsākts akcijas 109 novadi pirmais posms – atbalsts Krāslavas novada mazturīgajiem iedzīvotājiem.
Akciju 109 novadi īsteno jauniešu draugu grupa, kas, ticot vēl neizzudušai sirsnībai un labdabībai mūsu sabiedrībā, aicina atcerēties, ko nozīmē došanas prieks. Daloties ar to, ko nu katrs var dot, tiek vāktas lietas un lietiņas, kuras nogādāt pie tiem, kam tās patiešām ļoti vajadzīgas katrā no Latvijas 109 novadiem.
Pirms katra posma notiek konsultēšanās ar izvēlētā novada Sarkanā Krusta un/vai sociālā dienesta darbiniekiem, lai noskaidrotu, kas nepieciešams tieši šī novada mazturīgajiem iedzīvotājiem, un savāktās mantas tiek nogādātas pie viņiem nekļūdīgi, izvadājot tās pa mājām.

Kā pirmais akcijas posms izvēlēts Krāslavas novads.
Tiek vākti apģērbi (izmēros: no dzimšanas brīža līdz pat vecumdienām), bērnu rotaļlietas, mantiņas, kā arī citas lietas, kas varētu noderēt maznodrošinātajām ģimenēm Krāslavas rajonā.


Mantas var nodot no 27. oktobra līdz 19. novembrim, otrdienās un ceturtdienās no plkst. 18.00 - 20.00 Aspazijas bulvārī 5, LU Ekonomikas un vadības fakultātes pagalmā. (Ārpus norādītā laika mantas var nodot tajā pašā pagalmā, studentu pašpārvaldē.)
Neilgi pirms mantu nogādāšanas Krāslavā, plānots akcijā iesaistīt arī Krāslavas novada sabiedrību.

„Latvijā ir 109 novadi, un tās ir 109 iespējas palīdzēt,” uzsver organizatori.

Vairāk informācijas par akciju: www.109novadi.lv
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas