R. Pauls: "Skatītāji redzēs, cik vāja bez manis ir "Dziedošo ģimeņu" žūrija"

 05. novembris 2009 13:00 Ziņa

Šo svētdien ģimeņu dziedāšanas svētkos skanēs Raimonda Paula dziesmas, turklāt pats maestro būs uz skatuves kopā ar ģimenēm, bet viņa vietu žūrijā ieņems šarmantā aktrise Rēzija Kalniņa. Iepriekšējā koncertā Pauls pajokoja, ka nu tikai skatītāji redzēs, cik vāja bez viņa ir žūrija!:-)
Kad šova vadītājs Lauris Reiniks vaicāja Paulam, ko skatītāji varēs redzēt nākamās nedēļas koncertā, Pauls sev raksturīgajā ironiskajā manierē atbildēja: "Viņi redzēs, cik vāja ir žūrija bez manis," uz ko reaģējot Katrīna Pasternaka un Uldis Marhilēvičs lika noprast, ka savās atzīmēs būs īpaši skarbi un Katrīna Pasternaka atjokoja, ka Paulam "par prieku" vērtējumu izteiks dziedot. Tā kā būs interesanti!:-)

Pauls izvēlējās dziesmas pats!
Raimonds Pauls kopā ar dziedošajām ģimenēm šīs nedēļas raidījumam ir gatavojies īpaši - maestro pats izvēlējās dziesmas, ko izpildīs katra ģimene un kopā ar tām gatavo īpašus priekšnesumus, lai iepriecinātu jūs - mīļie skatītāji!
Arvīds Babris, Dziedošo ģimeņu režisors: "Maestro jau no augusta beigām ir uzmanīgi vērojis katru ģimeni ar mērķi tieši izvērtēt, kāda stila dziesma piestāvētu katrai no tām. Vērā tika ņemts gan katra dalībnieka skatuviskais temperaments, gan vokālā varēšana, gan jau ģimenes esošais repertuārs un tā stilistika, gan pat ģimenes vēsturiskās saknes un dzīvesvieta, lai tagad no sava bezgalīgā dziesmu saraksta katrai no saimēm iedotu to, kurā ģimene var atklāties visvairāk, protams, atceroties, ka galvenais ir un paliek skatītājs".
Šonedēļ skatītājiem ir sarūpēts vēl viens pārsteigums - Raimonda Paula vietā žūrijā viesosies šarmantā Dailes teātra aktrise Rēzija Kalniņa. Pārējie žūrijas locekļi, kā ierasts, būs komponists un pianists Uldis Marhilevičs un sirsnīgo labestības projektu Labestības diena un Eņģeļi pār Latviju vadītāja Katrīne Pasternaka.
Skanīgo sacensību par Latvijas dziedošākās ģimenes titulu šo svētdien turpinās: Vītolu ģimene, kura uzstāsies ar dziesmu Cīrulīši, Eriņu ģimene dziedās dziesmu Melnā vārna, Riču ģimene pārsteigs ar dziesmu Jau sūra elpa, Legzdiņu māsas izpildīs dziesmu Viņš bučojis man', Dukuru ģimene uzstāsies ar dziesmu Un vēl joprojām, bet Igauņu ģimene dziedās dziesmu Pelnrušķīte.

Sacensības gars kļūst arvien spraigāks! Esiet kopā ar saviem mīļajiem Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos svētdien, 8. novembrī, 20.20 LNT kanāla tiešraidē!
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141