Skaista filma par tavu bērnu (video)

 04. novembris 2009 16:05 Ziņa

Pieredzes bagāti režisori un operatori no filmu studijas BABONIJA piedāvā izveidot atraktīvu un skaistu videofilmu no tava bērna ballītes, kristībām, koncerta vai citiem pasākumiem.


Publicitātes foto.


Iepriecini bērnu ar dāvanu, ko kodes un rūsa nesaēd! Šīs dāvanas vērtība pieaug ar gadiem. Tā pāriet mantojumā no paaudzes paaudzē. Jūsu bērna mazmeitiņa vai mazdēliņš varēs teikt — tā dzīvoja un domāja mans vectētiņš un vecmāmiņa.
TĀ IR FILMA.

Pieredzes bagāti režisori un operatori Jānis Rēdlihs un Maija Smildziņa, kas veidojuši tādus zināmus TV seriālus kā Līduma dūmos un Mūžības likums, TV raidījumus Kūlenis un Projekts Cilvēks, portretraidījumus par māksliniekiem Helēnu Heinrihsoni, Gintu Gabrānu un Katrīnu Neiburgu, kā arī piedalījušies neskaitāmos citos Latvijas televīzijas projektos, piedāvā izveidot filmu par tavu bērnu!

Piedāvājumā:
1. SVĒTKU FILMA. Videostāsts par jebkuru svētku brīdi — bērna ballīti, koncertu, kristībām u.c. Filmā iespējams atrādīt bērna pirmo gadu fotogrāfijas un zīmējumus, padarot filmu ilustratīvi bagātu un kolorītu.
a) Filmas garums 15 min. = Ls 25
b) Filmas garums 30 min = Ls 40


2. PIRMAIS DZĪVES GADS. Video filma, kurā sekots līdzi Tava bērna pirmajam dzīves gadam ar 6 filmēšanas reizēm. Filmas garums 30 min. = Ls 60


3. FILMA NO ĢIMENES VIDEOARHĪVA. Vecāku filmētu videomateriālu apkopojums atraktīvā īsfilmā.
a) Filmas garums 15 min. = Ls 25
b) Filmas garums 30 min = Ls 40

 

Jauns video!Kad balons pārplīst, tas nonāk Babonijā. Vietā, kur nakšņo baloni...

Sazinies!

www.studijababonija.weebly.com
e-pasts: studija_babonija@inbox.lv
Tālrunis: 26433734