Gada izcilākā SPA procedūra 1

 04. novembris 2009 15:00 Reklāmas projekts

Labākā pasaules 2009. gada ķermeņa SPA procedūra arī pie mums! Permanent Contour® ir starptautiski reģistrēta preču zīme, 2009. gadā uzvarēja Eiropas Health & Spa un ieguva balvu par labāko ķermeņa kopšanas – lutināšanas SPA procedūru – Best Signature Body Treatment.Publicitātes foto.


Permanent Contour® tehnoloģija apvieno visas pasaules tradicionālo ārstēšanas un ķermeņa kopšanas kultūras, jaunākos zinātnes un tehnoloģiju atzinumus, izstrādājot jaunu SPA procedūras tehniku ķermenim un sejai. Procedūrā tiek izmantoti dabīgi produkti - augstākās kvalitātes ziedi, augi un Atlantijas sāls, kas iepildīti nelielās, apaļās pindās, t.i. ar augiem un ziediem pildīti maisiņi. Permanent Contour® ierīce ražo siltu tvaiku, kas ejot caur ziedu pindām, masāžas laikā atraisa ziedu un augu lapas, radot jauku aromātu, nomierinošu un ārstniecisku iedarbību uz ķermeni un garu.
Ar Permanent Contour® mēs varam piedāvāt saviem viesiem lielu dabas produktu izvēli,- ārstniecības augus, jūraszāles, dūņas, kā arī pindas ar lavandas, rožu, alus vai kliņģerīšu smaržu. Tie ir tikai daži – Permanent Contour ® produkti. Aicinām jūs ceļojumā mieram, līdzsvaram un harmonijai caur dabas spēku.


Mūsu uzņēmuma divi speciālisti ir apguvuši šo jauno SPA tehnoloģiju Vācijā un Austrijā pie tehnoloģiju izstrādātāja un labprāt aicinās Jūs izbaudīt labāko 2009. gada SPA procedūru arī pie mums SPA Hotel Usma.

 

 


Permanent Contour® Body - Procedūras cena ķermenim 30.00 LVL (60 min.), iepazīšanas cena līdz 01.12.2009 tikai 25.00 LVL
Permanent Contour®  Face - Procedūras cena sejai 30.00 LVL (45 min.), iepazīšanas cena līdz 01.12.2009 tikai 25.00 LVL

 

 

 

 

Ieskaties: www.usma.lv

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/
 
1 Pievienot komentāru

Kategorijas